Feyenoord neemt ook El Moussaoui over van NAC Breda

vrijdag 13 april 2018 15:25 96.900 keer bekeken 99 reacties Pro Shots

Feyenoord heeft wederom een jeugdspeler van NAC Breda overgenomen. De Rotterdammers voegen Lyas El Moussaoui volgend seizoen toe aan de jeugdopleiding. Eerder deze week werd keeperstalent Tein Troost al vastgelegd voor 70.000 euro.

Lyas El Moussaoui is veertien jaar en speelde dit seizoen als spits in de Onder 15 van NAC Breda. Deze week maakte hij zijn debuut voor Oranje onder 14 en wist direct drie keer het net te vinden. Vanwege zijn goede prestaties werd El Moussaoui in verband gebracht met diverse clubs. Uiteindelijk heeft de aanvaller gekozen voor Feyenoord. Naar verluidt maakt de stadionclub 14.000 over naar Breda voor El Moussaoui.

NAC Breda baalt dat ze wederom een talent verliezen. ''De afgelopen jaren hebben wij gebouwd aan een sterk opleidingsprogramma en krijgt onze opleiding, zowel regionaal als landelijk, steeds meer aanzien. Ons succes heeft ook een keerzijde. We merken dat onze spelers steeds gewilder worden en andere clubs op het vinkentouw zitten om onze spelers over te nemen. Dat spelers in dat proces een andere keuze maken is voor ons natuurlijk jammer.''

Gerelateerd nieuws
99 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.

0 nieuwe reacties sinds het bekijken van deze pagina.

Meer reacties laden (nog 31 gesprekken)
Website statistieken

FR12.nl heeft 74808 leden - Op dit moment zijn 85 mensen actief, waarvan 54 leden.

 

Download app in Play Store Download app in App Store

Cookie instellingen | Medewerkers | Contact | Feyenoord nieuws | Privacy- en cookiebeleid | FR12.nl © 2007 / 2021 | All rights reserved