NLB-201096660

Van Hanegem over situatie Steijn: "Dan moet je mentaal sterk zijn"

Feyenoord moet het de komende tijd stellen zonder Sem Steijn. De middenvelder werd deze week succesvol geopereerd aan zijn meniscus en is begonnen aan zijn herstel. Robin van Persie sprak de hoop uit hem dit seizoen nog op het veld te zien, maar Willem van Hanegem is minder positief. In zijn column in het Algemeen Dagblad ging hij in op de situatie van de zomeraankoop.

"Bij Feyenoord gaat het alleen nog maar over Raheem Sterling", merkte De Kromme als eerst op. "Iedereen houdt zich aan hem vast. Dat was in de zomer ook een beetje zo met Sem Steijn. Die is deze week geopereerd aan zijn meniscus en dan is normaal gezien het seizoen wel voorbij."

Voor Van Hanegem was dat reden om alvast terug te blikken op het eerste seizoen van Steijn in De Kuip. "Steijn is niet echt geholpen als speler van Feyenoord. Binnengehaald voor miljoenen, de aanvoerdersband om zijn schouder en vervolgens snel op de bank, band weer afgenomen, uitgekafferd door Jeremiah St. Juste, nog een paar lullige invalbeurtjes en nu op krukken."

"Dan moet je mentaal sterk zijn om dat na de zomer weer allemaal jouw kant op te draaien", stelde hij tot slot.

Lees meer over
Sem Steijn
Plaats reactie
666

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties