Op deze pagina vind je een actueel overzicht van de blessures en schorsingen binnen de selectie van Feyenoord, inclusief de verwachte terugkeerdata. Vanwege privacyregels maakt de Rotterdamse club doorgaans geen medische details bekend. De onderstaande informatie is daarom deels gebaseerd op berichtgeving van externe bronnen en is niet altijd officieel door Feyenoord bevestigd.
| Speler | Blessure | Status |
| Jordan Bos | Knieblessure | Terug na winterstop |
| Thomas Beelen | Zware beenblessure | Onbekend |
| Jakub Moder | Knieblessure | Terug rond interlandperiode |
| Bart Nieuwkoop | Onbekend | Traint mee met Onder 21 |
| Gijs Smal | Onbekend | Terug rond interlandperiode |
| Reiss Nelson | Niet fit | Inzetbaar tegen FC Utrecht |
Reiss Nelson ontbreekt woensdagavond bij Feyenoord in de Champions League-wedstrijd tegen FC Barcelona. De zomeraanwinst is nog niet fit genoeg om deel uit te maken van de wedstrijdselectie. Zijn werkvergunning lijkt inmiddels wel binnen, maar volgens Giovanni van Bronckhorst heeft de Engelsman nog een fysieke achterstand. ''Hij heeft vooral individueel getraind, dus deze wedstrijd komt voor hem te vroeg.''
Ook het competitieduel van komend weekend lijkt nog te vroeg te komen voor Nelson. Feyenoord wil voorzichtig met hem omgaan en hoopt de aanvaller op zondag 20 september tegen FC Utrecht weer te kunnen inzetten. ''We willen hem fit maken en ook zorgen dat we heel het seizoen van Reiss gebruik kunnen maken. We hopen hem voor FC Utrecht beschikbaar te hebben.''
Bart Nieuwkoop lijkt van de geblesseerde spelers het dichtst bij een terugkeer te zijn. De verdediger raakte in maart 2026 opnieuw geblesseerd en miste daardoor de rest van het afgelopen seizoen. Ook tijdens de voorbereiding op het seizoen 2026/27 was Nieuwkoop nog niet inzetbaar.
Over de exacte aard van zijn blessure heeft Feyenoord niets bekendgemaakt. Inmiddels is zijn herstel zover gevorderd dat een terugkeer op het trainingsveld dichtbij komt. Giovanni van Bronckhorst verwacht dat Nieuwkoop mogelijk volgende week alweer een volgende stap kan zetten. ''Bart gaat binnenkort aansluiten, ik hoop volgende week. Hij gaat eerst een week meetrainen met Onder 21.''
Feyenoord heeft geen uitgebreide details naar buiten gebracht over zijn knieblessure. Inmiddels lijkt een rentree wel dichterbij te komen. Van Bronckhorst hoopt Moder rond de komende interlandbreak weer terug te zien, mogelijk zelfs iets eerder. Een exacte datum wil de trainer nog niet noemen.
Gijs Smal liep in maart een enkelblessure op tijdens de wedstrijd tegen FC Twente en herstelde daar later van. Tijdens de zomervakantie bleef de verdediger met toestemming van Feyenoord doortrainen in Marbella, waar hij opnieuw geblesseerd raakte.
Tijdens zijn revalidatie kreeg Smal vervolgens een terugslag. Inmiddels gaat het herstel weer de goede kant op. Van Bronckhorst schaart de linksback samen met Nieuwkoop en Moder onder de spelers die Feyenoord op relatief korte termijn terug hoopt te krijgen. Ook voor Smal wordt gemikt op een terugkeer rond de komende interlandbreak.
Thomas Beelen raakte op 19 juli 2025 zwaar geblesseerd tijdens een oefenwedstrijd tegen KAA Gent. De centrale verdediger werd geopereerd en miste vervolgens vrijwel het volledige seizoen 2025/26. Tijdens de voorbereiding op het nieuwe seizoen werkte Beelen gedeeltelijk individueel en ging hij niet mee op trainingskamp.
De revalidatie verloopt nog altijd moeizaam. Beelen heeft meerdere terugslagen gehad en kan voorlopig nog niet aansluiten bij de groep. ''Het gaat niet volgens traject, omdat hij een aantal keer een terugslag heeft gehad. Beelen heeft nog niet de stap naar boven kunnen maken. Dat is momenteel de situatie met Thomas. Als club en met de medische staf steunen we hem daarin'', vertelt Van Bronckhorst.
De verdediger traint inmiddels wel buiten, maar nog individueel. ''Ik hoop voor Thomas persoonlijk dat hij die stap kan maken, omdat hij dan weer uitzicht heeft op trainingen en het samenzijn met het team. Ik denk dat dat voor hem de eerste stap is om weer terug te gaan naar absoluut herstel en minuten. Hij traint wel buiten, maar nog niet op een manier dat hij kan aansluiten bij de ploeg.''
Jordan Bos liep begin juli tijdens een interland met Australië een knieblessure op. Feyenoord maakte vervolgens bekend dat een operatie noodzakelijk was. De ingreep werd succesvol uitgevoerd, maar de linksback heeft een langdurige revalidatie voor de boeg.
Van Bronckhorst maakte in zijn meest recente blessure-update duidelijk dat Bos, net als Beelen, meer tijd nodig heeft dan Nieuwkoop, Moder en Smal. Een terugkeer rond de komende interlandbreak is voor de Australiër dan ook niet aan de orde.