Feyenoord heeft opnieuw een belangrijke kans laten liggen in de strijd om de tweede plaats in de Eredivisie. De Rotterdammers zagen concurrent Ajax punten verspelen, maar slaagden er zelf niet in om daar optimaal van te profiteren. In Breda bleef de ploeg van trainer Robin van Persie steken op een gelijkspel tegen NAC Breda, terwijl NEC Nijmegen zondagavond wél wist te winnen.
NEC was in eigen huis te sterk voor FC Volendam en liep daardoor twee punten in op Feyenoord. De ploeg van trainer Dick Schreuder staat nu op de derde plaats en nadert de Rotterdammers tot op drie punten. Ook FC Twente boekte een overwinning en verkleinde het gat naar Feyenoord tot vijf punten. Ajax, dat niet wist te winnen van FC Groningen, staat momenteel op de vijfde plaats.
Voor Feyenoord zijn het daarmee twee lastige weken geweest. De Rotterdammers hadden de mogelijkheid om een grote stap te zetten richting de tweede plaats en de daarbij horende Champions League-miljoenen. Door twee tegenvallende resultaten blijft de strijd om plek twee echter volledig open.
Volgende week kan het een stuk rooskleuriger worden voor Feyenoord. De Rotterdammers spelen de stadsderby tegen Excelsior in De Kuip. Concurrent NEC moet op bezoek bij de koploper en FC Twente neemt het op tegen FC Utrecht.
Uitslagen
0-0 | Heracles - FC Utrecht
3-1 | FC Groningen - Ajax
2-1 | PSV - AZ
1-2 | Excelsior - Heerenveen
1-1 | Sparta - PEC Zwolle
1-4 | Fortuna - Telstar
1-4 | Go Ahead Eagels - FC Twente
3-3 | NAC Breda - Feyenoord
3-0 | NEC - FC Volendam
Programma
Vrijdag 13 maart
20:00 | PEC Zwolle - FC Groningen
Zaterdag 14 maart
16:30 | FC Volendam - Fortuna Sittard
18:45 | PSV - NEC
20:00 | Heerenveen - Telstar
21:00 | Ajax - Sparta
Zondag 15 maart
12:15 | FC Twente - FC Utrecht
14:30 | AZ - Heracles
14:30 | Feyenoord - Excelsior
16:45 | Go Ahead Eagles - NAC
Plaats reactie
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties