Tsuyoshi Watanabe heeft donderdag geen speelminuten gemaakt tijdens de oefenwedstrijd van Japan tegen Uruguay. De verdediger van Feyenoord zat de volledige wedstrijd op de bank en zag zijn land met 3-1 winnen in het Miyagi Stadium.
Japan kwam na elf minuten op voorsprong via Kuryu Matsuki. De middenvelder rondde een aanval af op aangeven van Keito Nakamura. Nog voor rust kwam Uruguay langszij. Maximiliano Araújo tekende in de 42ste minuut voor de 1-1.
Watanabe begon als reserve aan de wedstrijd. Bondscoach Hajime Moriyasu koos achterin voor Ayumu Seko, Ko Itakura en Hiroki Ito. In de tweede helft werden meerdere wijzigingen doorgevoerd bij Japan, maar Watanabe bleef op de bank.
Ook voormalig Feyenoorder Ayase Ueda begon niet in de basis. De spits van Lille OSC kwam na 63 minuten binnen de lijnen voor Daizen Maeda en speelde in de slotfase een belangrijke rol.
Japan besliste de wedstrijd uiteindelijk pas in blessuretijd. Kaito Shiogai maakte in de 92ste minuut de 2-1 na een assist van Ueda. Vijf minuten later bepaalde Ueda zelf de eindstand op 3-1. Watanabe kwam niet meer in actie en bleef zodoende zonder speelminuten tegen Uruguay.
Plaats reactie
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties