yv2025511yv2025511a1b04901jpg

Wellenreuther komt in select gezelschap na beste openingsfase ooit tegen PSV

Feyenoord kende een vliegende start in de topper tegen PSV, mede dankzij doelman Timon Wellenreuther. De Duitse keeper verzorgde in de vijfde minuut de assist op de openingstreffer van Igor Paixão. Daarmee schaart hij zich in een select gezelschap, zo zocht het Algemeen Dagblad uit.

Wellenreuther is namelijk pas de vierde Feyenoord-keeper deze eeuw die een assist levert in een eredivisiewedstrijd. Alleen Gábor Babos (2005), Henk Timmer (2008) en Rob van Dijk (2009) gingen hem hierin voor. Niet alleen met de assist, maar ook met een knappe redding iets later in de eerste helft toonde de Duitse doelman aan belangrijk te zijn.

Historische openingsfase

Na iets meer dan negen minuten spelen verdubbelde Givairo Read de voorsprong naar 2-0. De rechtsback tekende daarmee voor de beste openingsfase van Feyenoord ooit tegen PSV. Nooit eerder slaagden de Rotterdammers erin om twee keer te scoren binnen de eerste tien minuten tegen de Eindhovenaren in een eredivisieduel.

Lees meer over
Timon Wellenreuther
Plaats reactie
666

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties