Feyenoord had enkele omzettingen in de rust nodig om tegen AZ tot een 1-1 gelijkspel te komen. Dat is ook terug te zien in de spelersbeoordelingen, want gemiddeld scoorden de invallers beter dan hun teamgenoten die aan de aftrap stonden. Ook de Man of the Match is een invaller: Givairo Read.
Read, die aan de start van de tweede helft stond, werd door de bezoekers van FR12.nl beoordeeld met een 6,5. Dat is net hoger dan de best scorende basisspeler, Oussama Targhalline, en de man van de fraaie assist, Tobias van den Elshout. Zij kregen allebei een 6,4.
Gernot Trauner en Gijs Smal werden beoordeeld met een 6, maar daarbuiten vielen er toch vooral onvoldoendes. Het gemiddelde cijfer van alle spelers bij elkaar was dan ook slechts een 5,5. De laagste cijfers waren voor Timon Wellenreuther en Mats Deijl. Zij ontvingen respectievelijk een 4,6 en een 4,4.
| Speler | Cijfer |
| Oussama Targhalline | 6,4 |
| Gernot Trauner | 6 |
| Anis Hadj-Moussa | 5,8 |
| Luciano Valente | 5,7 |
| Jordan Bos | 5,6 |
| Tsuyoshi Watanabe | 5,5 |
| Ayase Ueda | 5,4 |
| Thijs Kraaijeveld | 5 |
| Jordan Lotomba | 5 |
| Timon Wellenreuther | 4,6 |
| Mats Deijl | 4,4 |
| Invallers | |
| Givairo Read | 6,5 |
| Tobias van den Elshout | 6,4 |
| Gijs Smal | 6 |
| Sem Steijn | 5,3 |
| Gaoussou Diarra | 5 |
Plaats reactie
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties