Feyenoord begint met twee wijzigingen aan de wedstrijd tegen ADO Den Haag. Oussama Targhalline begint op de plek van Charles Vanhoutte, die afgelopen week last had van griep. Jeremiah St. Juste haakte vlak voor de wedstrijd af en wordt vervangen door Javi López.
"Targhalline kan heel goed op die positie spelen, want dat heeft hij vorig jaar ook gedaan. Ik denk niet dat ons speel heel veel anders wordt", voorspelt Van Bronckhorst in gesprek met ESPN voor de wedstrijd tegen ADO Den Haag. "Hij hoeft zich niet te bewijzen, want hij heeft laten zien wat hij kan. Het is zaak om zijn niveau te halen en belangrijk te zijn voor het elftal."
In eerste instantie koos de trainer ervoor om Mika Mármol op te stellen als linksback, maar door het afhaken van St. Juste in de warming-up speelt de Spanjaard vanmiddag toch centraal. López begint hierdoor voor het eerst in de basis. "Ik kijk altijd naar de posities achterin, want we zien ook hoe dit team is begonnen in de competitie. Er komt een drukke periode aan, maar het is wel duidelijk dat wij Javi hebben gehaald als linksback", zei Van Bronckhorst voordat hij zijn opstelling noodgedwongen moest wijzigen.
Vertrek van Tengstedt en Ivanušec
Van Bronckhorst bevestigt dat Casper Tengstedt op het punt staat te vertrekken naar Toulouse FC. De trainer laat ook weten dat de club inderdaad in gesprek is met Luka Ivanušec over zijn toekomst. "We hebben hem de ruimte gegeven om dat in orde te maken, dus als alles goed komt, zal hij de overstap maken. Met Ivanusec zijn we ook in gesprek in zijn toekomst, maar het mag duidelijk zijn dat hij nog geen een keer bij de selectie heeft gezeten. Het zal voor hem beter zijn als zijn toekomst elders ligt."
Plaats reactie
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties