Sterling kan spelen tegen Telstar: "Het waren goede trainingsdagen"

Feyenoord heeft een succesvolle trainingsweek achter de rug in België. Robin van Persie kon met zijn ploeg in alle rust toewerken naar de ontmoeting met Telstar, maar zag wel Oussama Targhalline en Sem Steijn wegvallen. Ondertussen liet Raheem Sterling op het trainingsveld mooie dingen zien.

"Het waren goede trainingsdagen in België", trapt Van Persie af op de persconferentie vrijdagmiddag. "Ook buiten het veld om hebben we leuke momenten met elkaar gehad, dus in meerdere opzichten was het positief. Raheem heeft zijn eerste stappen kunnen zetten en dat is positief verlopen. We hebben een aantal leuke meetings gehad, dus het waren hele positieve dagen."

Ook voor Ayase Ueda verliep de trainingsweek in België goed. "Ayase is een type speler die fris moet zijn om top te spelen. Daar hebben we het eerder over gehad want hij was de afgelopen weken niet helemaal fris. Dat kon je zien in zijn manier van spelen. Afgelopen week heeft hij wel een stap gemaakt dat hij weer alles mee kan trainen. Zo krijgen we weer de beste Ayase te zien en daar geloof ik heilig in."

Sterling trainde dinsdag voor het eerst mee met de groep en kan tegen Telstar zijn debuut maken. Het duurt nog wel even voordat hij negentig minuten kan spelen. "Als je in kleine momenten ziet hoe snel hij keuzes maakt, dan zie je wel dat spelers daar echt op aan gaan. Je wil aan elkaar laten zien dat je ook goed bent en dat droop er wel vanaf tijdens de trainingen. Tuurlijk moet hij nog fit worden, maar hij is wel echt een speler van buitencategorie. We moeten wel voorzichtig zijn en daar zullen we ook met Raheem over communiceren."

Aandacht voor corners

Afgelopen week ontstond er aandacht voor het slechte rendement uit corners en daar is Van Persie zich heel bewust van. "Het is heel simpel gezegd gewoon een verbeterpunt. Ik ben er niet tevreden over en we werken er met elkaar heel hard aan. Het is ook niet zo makkelijk om uit een corner te scoren, want er wordt niet veel gescoord uit corners. Alleen wij scoren er echt te weinig uit. De bal moet goed genomen worden, maar dat gaat in combinatie met zwaktes van de tegenstander. In die ruimtes moeten we gevaarlijk worden."

Lees meer over
Robin van Persie
Plaats reactie
666

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties