DSCN6512

Feyenoord start deze week met kaartverkoop voor drie thuiswedstrijden

Feyenoord start deze week met de kaartverkoop voor de thuiswedstrijden tegen FC Utrecht, AZ en Fortuna Sittard in de VriendenLoterij Eredivisie. Leden van Het Legioen en Junior Kameraadjes krijgen voor deze duels als eerste de mogelijkheid om tickets te kopen. De wedstrijd tegen Fortuna Sittard is een Kameraadjeswedstrijd. In dit bericht lees je meer over de verschillende verkoopmomenten.

De wedstrijden worden gespeeld op:

Feyenoord - FC Utrecht: zondag 20 september om 12:15 uur
Feyenoord – AZ: zaterdag 10 oktober om 18:45 uur*
Feyenoord - Fortuna Sittard: zaterdag 31 oktober om 16:30 uur*

*Aanvangstijden kunnen veranderen naar aanleiding van het programma in de UEFA Champions League

Leden van Het Legioen en Junior Kameraadjes
Leden van Het Legioen en Kameraadjes kunnen vanaf donderdag 20 augustus om 10:00 uur maximaal één ticket per lidmaatschap per wedstrijd kopen via de officiële Feyenoord Ticketshop.

Vanaf donderdag 20 augustus om 13:00 uur kunnen leden van Het Legioen en Junior Kameraadjes maximaal vier tickets per lidmaatschap per wedstrijd kopen. Heb je tijdens de eerste verkoopfase al één ticket gekocht voor een wedstrijd? Dan kun je vanaf dat moment nog drie tickets bijkopen voor diezelfde wedstrijd.

Seizoenkaarthouders
Seizoenkaarthouders kunnen vanaf donderdag 20 augustus om 13:00 uur maximaal drie tickets per wedstrijd kopen via de officiële Feyenoord Ticketshop.

Overige supporters
Vanaf maandag 24 augustus om 13:00 uur kunnen overige supporters maximaal vier tickets per supporter per wedstrijd kopen via de officiële Feyenoord Ticketshop.

Feyenoord – Fortuna Sittard Kameraadjeswedstrijd
Feyenoord – Fortuna Sittard is een Kameraadjeswedstrijd. Vanaf woensdag 19 augustus om 13:00 uur kunnen Kameraadjes die geen ticket hebben geclaimd voor de wedstrijd tegen Atalanta BC één gratis ticket claimen en maximaal één ticket bijkopen. Kameraadjes hebben per e-mail meer informatie ontvangen over het claimen van het gratis ticket.

Ticket Exchange
Ben je niet in de gelegenheid om een wedstrijd te bezoeken? Via de Feyenoord Ticket Exchange kunnen beschikbare tickets veilig worden aangeboden aan andere supporters. De Ticket Exchange is de enige officiële ticketmarktplaats van Feyenoord.

Voor de wedstrijden tegen AZ en Fortuna Sittard gaat de Ticket Exchange pas live zodra de aanvangstijdstippen definitief zijn vastgesteld.

Vervoer over water
Ook dit seizoen kunnen supporters bij thuiswedstrijden met de watertaxi naar De Kuip reizen. Na de succesvolle pilot van afgelopen seizoen krijgt Vervoer over Water een vervolg. Vanaf P Rivium vaar je in ongeveer vijftien minuten naar het stadion en vermijd je de verkeersdrukte rondom De Kuip.

Tickets voor Vervoer over Water zijn vooraf verkrijgbaar via de officiële Feyenoord Ticketshop onder Vervoer en parkeren.

Voor meer informatie over de kaartverkoop en de prijzen kun je terecht in de Feyenoord Ticketshop en op de pagina met kaartverkoopinformatie.

Plaats reactie
666

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties