Feyenoord wil de keepersgroep deze zomer nog versterken met een ervaren reservedoelman. De Rotterdammers zoeken volgens Feyenoord Transfermarkt naar een doelman die achter eerste keeper Tjark Ernst voor extra zekerheid moet zorgen. Een concrete naam wordt vooralsnog niet genoemd.
Technisch directeur Dévy Rigaux haalde Ernst eerder deze zomer naar De Kuip met het oog op een rol als eerste doelman. De talentvolle keeper moet komend seizoen het vertrouwen krijgen onder de lat, maar Feyenoord wil daarnaast beschikken over een ervaren alternatief.
Een eventuele komst van een nieuwe keeper heeft gevolgen voor Liam Bossin. De dertigjarige Ier geldt momenteel als tweede doelman, maar zou bij een nieuwe versterking doorschuiven naar de positie van derde keeper. Ook Mannou Berger behoort tot de keepers die Giovanni van Bronckhorst tot zijn beschikking heeft.
Feyenoord zag deze zomer al twee doelmannen vertrekken. Ismael Ka maakte de overstap naar AZ, terwijl Timon Wellenreuther zijn loopbaan vervolgt bij VfL Wolfsburg. De club heeft inmiddels besloten om de markt op te gaan voor een ervaren reservedoelman. Wie Feyenoord precies op het oog heeft, is nog niet duidelijk.
Plaats reactie
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties