copyright proshots 22359578

Telstar - Feyenoord onder leiding van Manschot

Jeroen Manschot is zaterdagavond de scheidsrechter bij het affiche Telstar - Feyenoord. Dat maakte de KNVB maandagmiddag bekend. Jannick van der Laan ondersteunt hem daarbij als VAR.

Manschot floot Feyenoord dit seizoen nog niet eerder. In totaal had hij de leiding over 7 wedstrijden, waarvan 5 in de Eredivisie en 2 in de Keuken Kampioen Divisie. Hij deelde daarin 28 gele kaarten uit, trok 1 keer rood en gaf 1 keer een strafschop.

Met Telstar treft Feyenoord de nummer 15 van de Eredivisie. Afgelopen weekend speelde de ploeg uit Velsen-Zuid met 2-2 gelijk tegen concurrent ADO Den Haag. De club won tot nu toe alleen nog de openingswedstrijd tegen NEC (1-2).

Como-thuis

Natuurlijk richt Feyenoord zich eerst op de hervatting van de Champions League. Daar ontvangt het woensdagavond in de eigen Kuip het Italiaanse Como. Maandagochtend maakte de UEFA al bekend dat de scheidsrechter voor dat duel Donatas Rumsas is. De Litouwer floot in 2024 in De Kuip ook al de wedstrijd tussen Feyenoord en Red Bull Salzburg, die eindigde in een 1-3 zege voor de Oostenrijkers.

Plaats reactie
666

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties