copyright proshots 1599961

'Technische puzzel Feyenoord: Van Bronckhorst en Van Wonderen genoemd'

De zoektocht naar een nieuwe technische leiding bij Feyenoord is in volle gang. In de huidige situatie, waarin meerdere sleutelposities binnen de club vrijkomen, worden onder meer Giovanni van Bronckhorst en opnieuw Kees van Wonderen genoemd als mogelijke kandidaten voor een rol op technisch vlak in De Kuip. Dit meldt het Algemeen Dagblad.

De Rotterdamse club staat voor een ingrijpende herstructurering. Na het aangekondigde vertrek van algemeen en technisch directeur Dennis te Kloese per 1 juli ontstaan er meerdere vacatures binnen de organisatie. Eerder vertrokken ook al Sjaak Troost en technisch manager Mark Ruijl, terwijl op andere niveaus eveneens verschuivingen plaatsvinden.

Binnen die zoektocht naar nieuwe invulling van het technische beleid circuleren nu de namen van Van Bronckhorst en Van Wonderen. Beide trainers hebben ervaring op het hoogste niveau. Van Wonderen werd in een eerder stadium ook al benaderd, maar zag toen af van een samenwerking. Destijds lagen de inzichten tussen hem en hoofdtrainer Robin van Persie te ver uit elkaar.

De naam van Van Bronckhorst wordt eveneens genoemd als optie. De oud-speler en voormalig trainer van Feyenoord kent de club goed en beschikt over internationale ervaring, wat hem tot een interessante kandidaat maakt in de huidige zoektocht.

Onzekere koers binnen Feyenoord

Feyenoord bevindt zich momenteel in een fase waarin de organisatie op meerdere fronten wordt heringericht. Naast de invulling van de directie en technische staf kijkt de club ook naar de bredere structuur, waarbij het doel is om terug te keren naar een duidelijke visie zoals in de succesvolle periode vanaf 2021.

Lees meer over
Giovanni van Bronckhorst Kees van Wonderen
Plaats reactie
666

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties