Raheem Sterling mocht vandaag in de basis beginnen en speelde zestig minuten. De aanvaller is blij met de minuten die hij maakte, maar houdt gemengde gevoelens over aan het gelijkspel, vertelt hij achteraf aan ESPN.
"Het was mijn eerste keer in de basis, maar helaas hebben we geen drie punten gepakt. Ik voelde me goed genoeg om langer te spelen en wilde eigenlijk nog niet gewisseld worden," begint Sterling. De aanvaller zorgde vandaag regelmatig voor dreiging samen met Bos. Die samenwerking bevalt de aanvaller goed. "We hebben een goede connectie en hij heeft veel kwaliteiten. We combineren goed met elkaar en dat is fijn."
Sterling houdt in ieder geval dubbele gevoelens over aan de uitwedstrijd in Breda. "Sommige tegengoals waren teleurstellend, vooral door de manier waarop ze vielen. Maar we hebben ook veerkracht getoond en zijn als team teruggekomen. Bij vlagen speelden we erg goed voetbal en dat moeten we blijven doen. Dat is een stap in de goede richting."
"Ik had vandaag eigenlijk wel moeten scoren," geeft Sterling vervolgens toe. De Engelsman kreeg een grote kans, maar schoot de bal in de handen van de keeper. "De volgende kans schiet ik tegen het net," belooft hij.
Plaats reactie
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties