Live optredens rondom return tegen FK Partizan

Live optredens rondom return tegen FK Partizan

In een volle Kuip kan Feyenoord donderdagavond een ticket bemachtigen voor de kwartfinale van de Europa Conference League. Om alle supporters hiervoor in de juiste stemming te brengen, staat er die dag meer op het programma dan alleen de wedstrijd

Poorten 18:00 uur open
De aftrap is om 21:00 uur, maar een deel van het stadion gaat al om 18:00 uur open. Vanaf die tijd kunnen alle supporters met een wedstrijdticket naar binnen via de poorten 19 t/m 24 en 26 t/m 33. Vanaf 19:00 uur zijn alle poorten van het stadion geopend.

Tot 19:30 uur toegang voor iedereen
Heb je een kaart voor de oranje of groene zijde? Dan ben je uiteraard ook welkom op de buitenring van de gele zijde en bij De Vereeniging (blauw) waar twee podia staan en verschillende artiesten optreden. Zorg dat je wel uiterlijk 19:30 uur binnen bent. Na dit tijdstip is het niet meer mogelijk om binnen de poorten naar de gele of blauwe zijde te gaan. Na afloop van de optredens is het uiteraard de bedoeling weer terug te gaan naar de eigen sector en vak.

Legioenzaal Outdoor
Na succesvolle edities van Legioenzaal Outdoor tegen Slavia Praag en FC Union Berlin, komt er tegen FK Partizan een vervolg. Een hernieuwde samenwerking tussen de club en De Legioenzaal heeft ervoor gezorgd dat het Rotterdamse hardcore-icoon DJ Panic een optreden geeft. DJ Panic draait tussen 19:30 en 20:30 uur. Voorafgaand, vanaf 18:00 uur, zullen zes verschillende DJ’s back2back draaien om iedereen in opperste stemming te brengen. Zorg dat je op tijd bent!

Bruin café
Naast de hardcore-klanken buiten bij de Legioenzaal, komen donderdag ook liefhebbers van andere genres aan hun trekken. In De Vereeniging, het bruine café aan de Olympiazijde, komt Marc Benz optreden. Hij brengt van 18:30 tot 19:15 en van 19:45 tot 20:30 uur Hollandse en Rotterdamse songs en uiteraard Feyenoord-liederen ten gehore. Het optreden van Marc Benz wordt afgewisseld met DJ Zig (bekend van het oude Varkenoord) die op geheel eigen wijze een breed scala aan bekende (meezing)-hits uit de speakers zal laten knallen. Bij een bruin café mogen de bitterballen uiteraard niet ontbreken. Ook voor De Vereeniging geldt: wees op tijd om niets te hoeven missen.

Plaats reactie
666

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties