Alireza Jahanbakhsh zal vanmiddag helaas geen rol kunnen spelen in de wedstrijd tegen PSV. De aanvaller is namelijk geblesseerd, maar hoopt zelf snel weer op het veld te kunnen staan. Hoewel de 30-jarige Feyenoorder aan het einde van dit seizoen uit zijn contract loopt, geniet hij voorlopig nog heel erg van Het Legioen.
"De verwachtingen van de supporters waren natuurlijk hoog", vertelt Jahanbakhsh in het Hand in Hand Magazine over zijn komst naar Feyenoord. "En ik ben niet tevreden over mijn performance dat eerste seizoen. Omdat ik bij Brighton weinig speelde, had ik wat vertrouwen verloren. Daarmee worstelde ik, waardoor ik niet mijn niveau haalde. Het duurde even voordat ik mijn spel had hervonden en me weer vrij voelde op het veld. Dat ging in mijn tweede seizoen al veel beter. Ik maakte meer minuten, was belangrijk met doelpunten en assists. Daar kijk ik met een positiever gevoel op terug."
"Deze supporters zijn werkelijk fantastisch", vervolgt de international van Iran. "Negentig minuten blijven ze achter de ploeg staan. De magie van De Kuip is echt voelbaar voor de spelers en dat geeft ons een enorme boost. Dat heb je ook goed kunnen zien in de Champions League-wedstrijden. Het geeft ons iets extra's. En als ze dan mijn naam scanderen doet die steun heel veel met mij. Ik ben ze enorm dankbaar daarvoor."
Het is nog maar de vraag voor hoe lang Jahanbakhsh zijn naam in De Kuip zal horen. Aan het einde van dit seizoen loopt zijn contract namelijk af. "Ik wil niets liever dan opnieuw zorgen voor vreugde bij onze supporters door weer met een prijs in onze handen te staan. Ik weet namelijk hoeveel dat voor ze betekent. Dat is een belangrijke reden waarom ik bij deze prachtige club wilde blijven. Ik wil iets teruggeven aan deze supporters, voor elke keer dat ze achter mij en het team blijven staan."
Mentor
Het zegt veel over de persoon Jahanbakhsh dat je hem nooit hoort klagen ondanks het feit dat hij erg weinig speelminuten krijgt. De ervaren aanvaller is heel belangrijk in de support voor de nieuwe en jongere spelers in de selectie. "Ik weet hoe het is om als jonge speler in een vreemd land te komen. Door mijn eigen ervaringen en inzichten te delen, hoop ik mijn teamgenoten te ondersteunen en te helpen groeien. Je kunt pas optimaal presteren op het veld als je naast het veld in balans bent, dat besef ik maar al te goed. Op deze manier hoop ik de boys te ondersteunen en bij te dragen aan het succes."
Plaats reactie
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties