img 4087

Feyenoorders melden zich op 1908: dit is het voorbereidingsprogramma

De voorbereiding op het seizoen 2025-2026 is voor Feyenoord officieel begonnen. Op maandag 30 juni verzamelden de eerste spelers zich op 1908 voor de eerste training onder leiding van hoofdtrainer Robin van Persie. In aanloop naar de start van de Eredivisie en de Europese voorrondes heeft de club een gevarieerd programma samengesteld, inclusief oefenwedstrijden, een trainingskamp in Duitsland en de jaarlijkse Open Dag.

Vandaag hebben spelers als Igor Paixão, Justin Bijlow, Timon Wellenreuther en Quinten Timber zich weer gemeld. Laatstgenoemde herstelt van een knieblessure en de verwachting is dat hij binnenkort weer kan aansluiten bij de groepstraining. Spelers die de afgelopen weken te maken hadden met interlandverplichtingen stromen later tijdens de voorbereiding in.

Jaden Slory en Leo Sauer hebben zich inmiddels ook gemeld op trainingscomplex 1908. Beide buitenspelers keren terug na een verhuurperiode. Slory kwam afgelopen seizoen op huurbasis uit voor FC Dordrecht in de Keuken Kampioen Divisie, terwijl Sauer ervaring opdeed bij NAC Breda in de Eredivisie. Beiden sluiten in de voorbereiding aan bij de eerste selectie van Feyenoord.

De eerste oefenwedstrijd staat gepland op zaterdag 5 juli tegen SC Cambuur. Dit duel vindt plaats in het nieuwe Kooi Stadion in Leeuwarden en geldt als officiële opening van het complex. Vervolgens speelt Feyenoord op zaterdag 12 juli een thuiswedstrijd tegen Royale Union Saint-Gilloise. Een week later, op zaterdag 19 juli, wordt er geoefend tegen KAA Gent op Varkenoord.

Trainingskamp en traditionele afsluiter

Op zondag 20 juli vindt het jaarlijkse Feyenoord Festival plaats in De Kuip, beter bekend als de Open Dag. Daags daarna vertrekt de selectie naar Duitsland voor een zesdaags trainingskamp, dat duurt van maandag 21 juli tot en met zaterdag 26 juli. Tijdens deze week zal er minimaal één oefenduel worden gespeeld.

Naast de oefenwedstrijden staat ook de Europese campagne voor de deur. Op maandag 21 juli vindt de loting plaats voor de derde kwalificatieronde van de UEFA Champions League. De heenwedstrijd volgt op 5 of 6 augustus, met de return op 12 augustus. Bij plaatsing voor de play-offs volgen de volgende duels op 19 of 20 augustus (heen) en 26 of 27 augustus (return). De loting voor die ronde is op maandag 4 augustus.

Agenda Datum
Eerste training Vandaag
SC Cambuur - Feyenoord zaterdag 5 juli Kooi Stadion
Feyenoord - Royale Union Saint-Gilloise zaterdag 12 juli 14:00 uur De Kuip
Feyenoord - KAA Gent zaterdag 19 juli 13:00 uur Varkenoord
Open Dag Feyenoord zondag 20 juli De Kuip
Loting derde kwalificatieronde maandag 21 juli 2025
Trainingskamp Duitsland maandag 21 juli t/m zaterdag 26 juli
Feyenoord - VfL Wolfsburg zaterdag 2 augustus 16:30 uur De Kuip
Heenwedstrijd derde kwalificatieronde 5 of 6 augustus
Feyenoord - NAC Breda zaterdag 9 augustus 18:45
Return derde kwalificatieronde 12 augustus
Loting play-offronde 4 augustus
Excelsior - Feyenoord zaterdag 16 augustus 18:45
Heenwedstrijd play-offronde 19 of 20 augustus
Return play-offronde 26 of 27 augustus
Sparta Rotterdam - Feyenoord zondag 31 augustus 14:30
Plaats reactie
666

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties