copyright proshots 27426671

'Feyenoord naar Leeuwarden voor officiële opening Kooi Stadion'

Feyenoord reist komende zomer af naar Friesland voor een oefenwedstrijd tegen SC Cambuur. De Rotterdammers zijn uitgenodigd voor de officiële opening van het nieuwe Kooi Stadion in Leeuwarden, die voorlopig staat gepland voor zaterdag 5 juli. Dit meldt Leeuwarder Courant donderdagmiddag.

De ontmoeting tussen Feyenoord en Cambuur maakt deel uit van de afspraken rondom de overgang van Etiënne Reijnen. De voormalig technisch manager van de Friese club maakte eind 2023 de overstap naar Feyenoord. In dat kader werd overeengekomen dat Feyenoord een openingswedstrijd in het nieuwe stadion van Cambuur zou spelen.

Het duel geldt als een van de eerste grote evenementen in het onlangs opgeleverde Kooi Stadion, dat met ruim 15.000 zitplaatsen een moderne vervanger is van het verouderde Cambuurstadion. De club uit Leeuwarden hoopt met het nieuwe onderkomen vaker in beeld te komen voor prestigieuze voetbalwedstrijden. De uitzwaaiwedstrijd van de Oranje Leeuwinnen staat komende zomer ook in de agenda.

Plaats reactie
666

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties