Feyenoord kan donderdagavond in het Europa League-duel met Real Betis waarschijnlijk geen beroep doen op Sem Steijn. De aanvallende middenvelder raakte geblesseerd tijdens de afsluitende training van de Rotterdammers en dreigt daardoor het duel in het Estadio La Cartuja te missen. Dat meldt Voetbal International.
Het is vooralsnog niet bekend welke blessure Steijn heeft opgelopen. Ook is onduidelijk of de zomeraanwinst inzetbaar is in de topper tegen PSV. Feyenoord reist later vandaag gehavend af naar Spanje, waar het zijn laatste kans in de Europa League speelt. Voor Steijn betekent het opnieuw blessureleed bij Feyenoord. Het is al de derde keer dat de middenvelder in zijn periode in Rotterdam met fysieke problemen te maken krijgt.
Eerder stond hij al een wedstrijd aan de kant met hamstringklachten, waarna hij in december opnieuw werd getroffen door een hamstringblessure. Voor Feyenoord is dat een flinke tegenvaller, zeker gezien zijn verleden bij FC Twente. Daar stond Steijn juist bekend als een betrouwbare kracht die zelden ontbrak. In zijn tijd bij de Tukkers miste hij slechts drie wedstrijden, en dat was vanwege griep.
De club heeft het nieuws over Steijn nog niet officieel bevestigd. Ook over de situatie van Anel Ahmedhodžić en Tsuyoshi Watanabe is nog geen duidelijkheid gegeven. Beide centrale verdedigers ontbraken op de training, wat niet veel goeds voorspelt voor hun inzetbaarheid. Of zij daadwerkelijk ontbreken in de wedstrijdselectie, zal vanavond definitief duidelijk worden.
Plaats reactie
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties