Thomas Beelen, Thomas van den Belt, Ramiz Zerrouki en Yankuba Minteh zijn officieel gepresenteerd door Feyenoord. De aanwinsten stapten zondagmiddag uit de helikopter in De Kuip tijdens de traditionele Open Dag van de Rotterdammers.
"Het is iets heel bijzonders," begint Beelen in gesprek met ESPN. "Dat gebeurt natuurlijk alleen hier. Ik heb de stad mooi kunnen zien van boven. Als je zo boven het stadion vliegt, is het leuk om te zien. Volgens mij was niemand echt bang. We hebben er wel wat over gesproken, maar ik heb gehoord dat niemand bang was voor de vlucht."
Beelen had over belangstelling niet te klagen. "Ik zat wel in een redelijk luxepositie, dat was nieuw voor mij. Uiteindelijk is Feyenoord gewoon een topclub, kampioen geworden. Ze gaan de Champions League in. Een trainer waarmee je graag wilt samenwerken. Er waren veel positieve aspecten die me richting Feyenoord hebben getrokken. Ik had ook een goed gevoel erbij. Uiteindelijk ben ik heel blij om hier te zijn."
Feyenoord speelde twee oefenwedstrijden en de verdediger was geen onderdeel van de wedstrijdselectie. "Ik had last van wat kleine pijntjes, dus we moesten even rustig aan doen. Nu gaat het goed, dus ik hoop volgende week wat speelminuten te kunnen maken. We hebben ons gericht op het trainingskamp, waar ik helemaal fit zal zijn en er vol tegenaan kan gaan. Het zal wel redelijk pittig worden."
Plaats reactie
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties