Frank Arnesen heeft tot medio 2023 bijgetekend als technisch directeur van Feyenoord. De onderhandelingen duurden opvallend lang, maar uiteindelijk werd de handtekening onder het contract toch gezet.
"In eerste instantie omdat ik het hartstikke naar mijn zin heb, maar dat ligt niet alleen bij mij. Het ligt ook bij Feyenoord of zij hetzelfde gevoel bij mij hebben als ik bij hen heb", aldus Arnesen voor de camera van Feyenoord TV. "Ik ben iets minder dan 2,5 jaar geleden begonnen en ik denk dat we grote stappen hebben gemaakt in alle geledingen die mijn portefeuille aangaan, zoals het eerste elftal, de coach, staf, scouting en onze Academy. Ik vind dat we goed op weg zijn en dan ben je benieuwd hoe dat zich verder kan ontwikkelen in de goede richting."
"Ik voel dat er overal op de voetbalafdeling een goede sfeer is en er hele goede dingen gebeuren. Als je bijvoorbeeld praat over onze Academy, dan zie je dat we onze filosofie er aan het inbrengen zijn bij de coaches, de spelers en de scouting die nog vrij nieuw is. De komst van Arne Slot is heel belangrijk voor Feyenoord geweest met zijn manier van voetballen. Je kunt winnen en verliezen, maar de intentie om het publiek te vermaken en de spelers te laten voetballen zoals zij het ook leuk vinden is er altijd. Dat kost natuurlijk heel veel kracht: ze moeten hard werken en dat zie je iedere dag. Ik ben natuurlijk vaak bij de training."
Het is opvallend dat Arnesen maar voor een jaar heeft bijgetekend. "Dat kwam van beide kanten. We hebben vier gesprekken gehad sinds twee februari en uiteindelijk is daarvoor gekozen. Ik heb daar vrede mee, vind het prima. Mocht je om een of andere reden niet meer met elkaar door willen gaan dan is een jaar te overzien. We kijken in 2023 wel of we dan nog samen doorgaan of niet."
Plaats reactie
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties