Feyenoord lijkt na de komst van Reiss Nelson nog niet klaar op de transfermarkt. De Rotterdammers hopen woensdag nog een extra speler aan de selectie toe te voegen. Dat meldt journalist Joost Blaauwhof.
Feyenoord heeft deze transferperiode nauwelijks financiële ruimte om nog grote transfersommen neer te leggen. Daardoor richt de club zich in de laatste uren van de transfermarkt vooral op buitenkansjes. Nelson, die transfervrij beschikbaar was na zijn vertrek bij Arsenal, past binnen die strategie.
''Feyenoord heeft niet de cash om spelers voor grote bedragen te kopen. Wat ga je dan doen? Dan zoek je naar de welbekende buitenkansjes en dan kom je uit bij Nelson'', vertelt Blaauwhof bij Voetbal International. ''Voor Feyenoord is hij fit een versterking, want hij heeft de voorbereiding gedraaid bij Arsenal.''
Volgens Blaauwhof wordt achter de schermen nog altijd hard gewerkt aan een volgende versterking. ''Of ze klaar zijn? Ik verwacht het niet. Ze hebben op de to-do-list nog een speler staan. Ik begreep gisteren vanuit de top van Feyenoord dat ze nog erg druk waren.''
Ook het vertrek van Jordan Lotomba naar Celtic speelt volgens de journalist mee in de mogelijkheden van Feyenoord. ''Dat heeft ook te maken met de uitgaande transfer naar Celtic. Ze hopen eigenlijk nog op een speler. Het is afwachten hoe het zich gaat ontwikkelen.''
Plaats reactie
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties