copyright proshots 16355273

Dessers blijft Feyenoord op de voet volgen: ''Mijn hart verloren aan Feyenoord''

Cyriel Dessers is deze week terug in Nederland met Panathinaikos, dat zich voorbereidt op het nieuwe seizoen. De voormalig spits van Feyenoord sprak tijdens het trainingskamp uitgebreid over zijn huidige situatie in Griekenland, maar ook over de clubs die nog altijd een speciale plek in zijn hart hebben. Feyenoord is daar nadrukkelijk één van.

Dessers speelde in het seizoen 2022/23 voor Feyenoord en werd al snel een publiekslieveling. Hoewel zijn verblijf in De Kuip slechts één seizoen duurde, bewaart de Belgische aanvaller warme gevoelens aan de Rotterdamse club. In gesprek met BN DeStem vertelt hij dat Feyenoord nog altijd een belangrijke plaats inneemt.

''Het is natuurlijk geen geheim meer: NAC en Feyenoord zijn echt wel twee clubs waar ik mijn hart aan verloren heb'', vertelt Dessers. ''Die clubs volg ik nog van heel dichtbij. Het is mooi om te zien hoe mensen mij nog steeds aanspreken op mijn tijd daar. Na promotie met NAC volgde een reis langs mooie clubs, waaronder Feyenoord, Rangers en nu Panathinaikos. Een rijtje waar veel spelers van zullen dromen.''

Zijn eerste seizoen in Griekenland verliep echter moeizaam door aanhoudend blessureleed. ''Het is lastig geweest, een seizoen met veel blessures. Voor de eerste keer in mijn carrière eigenlijk, dus daar heb ik wel aan moeten wennen. Ik ben keihard aan het werken om dit seizoen topfit te kunnen zijn. Knallen, goals maken, wedstrijden winnen en trofeeën pakken. Ik verwacht dat ik bij de start van de competitie topfit ben. Daarvoor hoop ik al minuten te maken in de Europese voorrondes.''

Door zijn fysieke problemen bleef het afgelopen seizoen beperkt tot enkele basisplaatsen en invalbeurten, al was Dessers daarin wel direct productief met doelpunten en een assist. Inmiddels richt hij zijn vizier volledig op het nieuwe seizoen. De Belgische aanvaller ziet bovendien hoe groot Panathinaikos is. ''Je voelt gewoon hoe gigantisch deze club eigenlijk is en hoeveel geschiedenis er is. Het is alleen te lang geleden dat er een kampioenschap is geweest en daar maken we echt een doel van.''

Lees meer over
Cyriel Dessers
Plaats reactie
666

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties