Feyenoord kan weer beschikken over Fredrik Aursnes. De middenvelder was afgelopen weekend niet inzetbaar vanwege een schorsing. Aursnes keert tegen FC Groningen dan ook weer terug in de basiself van de Rotterdammers.
Verder kiest trainer Arne Slot vermoedelijk weer voor Lutsharel Geertruida. De verdediger krijgt de voorkeur boven Marcus Holmgren Pedersen. De trainer verklaarde eerder al dat hij voor Geertruida kiest omdat hij beter is wanneer je tegen een tegenstander speelt waarin je veel met opbouwen van achteruit.
De verwachtingen zijn ook dat Alireza Jahanbakhsh weer terugkeert in de basis. Tegen AZ werd er voor Jens Toornstra gekozen. De middenvelder kreeg afgelopen weekend de voorkeur omdat Slot voor meer zekerheid koos. Jahanbakhsh moet tegen FC Groningen gaan zorgen voor meer dreiging.
Vermoedelijke opstelling Feyenoord
Bijlow; Geertruida, Trauner, Senesi, Malacia; Aursnes, Til, Kökcü ;
Jahanbakhsh, Linssen, Sinisterra.
Plaats reactie
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties