Van Persie toegezongen door Het Legioen: "Dit had ik niet verwacht hoor"

Van Persie toegezongen door Het Legioen: "Dit had ik niet verwacht hoor"

Het is een nieuw beeld waar we aan moeten wennen: Robin van Persie die voor een wedstrijd de camera's te woord staat. De trainer van Feyenoord heeft voorafgaand aan het duel tegen NEC uitleg gegeven over zijn opstelling.

"Dit had ik niet verwacht hoor", lacht Van Persie voor de camera van ESPN nadat hij mooi werd toegezongen door het publiek. "Dit is echt geweldig, kippenvel. Bij mijn debuut als speler beleefde ik het meer in een heel klein bubbeltje, maar nu is mijn wereld wel in meerdere manieren groter. Dit gezang had ik alleen niet verwacht, dus hartstikke mooi."

Van Persie hoopt op 'een vuurtje' vanaf de tribunes tijdens de wedstrijd. "Daar moeten wij mee beginnen en dat start met de energie en lichaamshouding." De trainer kiest voor Gijs Smal op het middenveld. "Hugo (Bueno, Red.) had het ook kunnen zijn, maar ik heb het Smal eerder zien doen vanuit een lage opbouw. We moeten ook gewoon creatief zijn, want we hebben twaalf blessures. Die gasten begrijpen dat ook en doen er werkelijk alles aan."

Keuze in de staf

Bij Feyenoord moest Van Persie een keuze maken welke assistent er niet op de bank kan zitten. "Onze keeperstrainer zit naast de bank. Hij is nog steeds onderdeel van het team, alleen die keuze moest ik gisteravond nog maken. Dan kijk je naar ieders takenpakket en dan denk ik dat dit, richting het einde van het seizoen, de beste oplossing is. Dit soort keuzes zijn niet leuk om te maken, omdat iedereen ongelofelijk betrokken is. Iedereen verricht hartstikke goed werk en wil graag op de bank zitten."

Igor Paixão

Terwijl Van Persie het hele interview met een grote glimlach voor de camera stond, zag hij de afgelopen week iemand in de selectie lopen die minstens net zo vrolijk was. Igor Paixão was onderwerp van gesprek wegens zijn plek in de voorselectie bij Brazilië. "Ik zie hem altijd lachen, dat is echt ongelofelijk. Hij is zo'n heerlijke gozer en hij geniet iedere dag. Iedere ochtend roept hij mij om Teqball te spelen."

Lees meer over
Robin van Persie
Plaats reactie
666

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties