Supporters steunen Feyenoord voorafgaand aan Klassieker

Enkele honderden supporters hebben zaterdagochtend de moeite genomen om de training van Feyenoord te bezoeken. De Rotterdammers communiceerden afgelopen week dat er vandaag een interactiemoment was om de ploeg van trainer Arne Slot nog een keer aan te moedigen voor de belangrijke wedstrijd tegen Ajax in De Kuip.

De training op Varkenoord begon om 11:15 uur en duurde iets meer dan een kwartier. Aansluitend vertrok Feyenoord om besloten te trainen ter voorbereiding op de wedstrijd tegen Ajax van zondagmiddag. Vanwege het midweekse programma heeft Feyenoord alleen vandaag de mogelijkheid om tactisch te trainen ter voorbereiding op de Klassieker.

Kaartverkoop bekerfinale
Hoewel de training druk bezocht was op Varkenoord, was het minder druk dan gebruikelijk. Dit heeft alles te maken met de start van de kaartverkoop voor de bekerfinale. Zaterdagochtend kregen seizoenkaarthouders de kans om een kaart te kopen voor de wedstrijd tegen NEC Nijmegen in De Kuip. Bij sommigen duurde het uren voordat ze door de digitale wachtrij kwamen, en was er niet meer de tijd om af te reizen naar Rotterdam.

Plaats reactie
666

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties