Jeremiah St. Juste baalt van de ruime nederlaag tegen FC Barcelona, maar ziet tegelijkertijd voldoende aanknopingspunten voor Feyenoord. De verdediger erkent dat het niveau van de Catalanen op momenten te hoog lag, maar benadrukt dat de Rotterdammers ook fases hadden waarin ze goed voor de dag kwamen.
"Je wil natuurlijk wel voorkomen dat je zoveel goals tegenkrijgt", vertelt St. Juste in gesprek met ESPN. "Barcelona heeft een fantastisch elftal en is een kandidaat om de Champions League te winnen. Wij hebben het in fases ook heel goed gedaan, maar je ziet op momenten ook wel dat het niveau iets te hoog is. Daar moeten wij aan werken."
St. Juste denkt dat Feyenoord wel concrete leerpunten kan meenemen uit deze wedstrijd. "Het zijn momentopnames, dus het gaat dan om de coaching en momenten waarop je een man moet overnemen. Het gaat om kleine momenten waarop het belangrijk is om aan te staan. Ik denk dat we in de groep wel een goede mindset hebben en goed zijn omgegaan met de vroege tegengoal."
"We hebben een ploeg die goed kan voetballen en dat niveau moeten we in de competitie doortrekken", vervolgt de verdediger van Feyenoord. "Ik heb zelf bij vlagen goed verdedigd en mijn positie goed gekozen, maar je krijgt er vijf tegen. Dat moeten we analyseren. Wij willen naar de top en we hebben het als team niet slecht gedaan."
Plaats reactie
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties