NLB-200714825

Read afwezig op trainingsveld: verdediger ondergaat MRI-scan

Givairo Read heeft dinsdag niet meegedaan aan de training van Feyenoord. De rechtsback ontbrak tijdens de openbare dinsdagochtendtraining, waarin de selectie zich voorbereidde op de thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam van komend weekend.

De afwezigheid van Read houdt verband met een blessure die hij heeft opgelopen tijdens het uitduel met sc Heerenveen. De verdediger viel in Friesland voortijdig uit en moest in de slotfase noodgedwongen worden gewisseld door Jordan Lotomba.

Feyenoord-watcher Martijn Krabbendam laat in de Dick Voormekaar Podcast weten dat Read nader wordt onderzocht om de ernst van de blessure vast te stellen. Een MRI-scan moet uitsluitsel geven over de situatie en duidelijk maken wat de vervolgstappen zijn.

Pas na de MRI-scan zal duidelijk worden of Read langere tijd uit de roulatie is. Feyenoord wacht de resultaten af voordat er meer informatie kan worden gegeven over het vervolg. Read liep tegen Heerenveen een ogenschijnlijke hamstringblessure op, terwijl hij daar net van was hersteld.

Nieuwkoop traint mee; Smal ontbreekt

Bart Nieuwkoop was dinsdag wel gewoon aanwezig op het trainingsveld. Gijs Smal ontbrak daarentegen, terwijl het aanvankelijk de bedoeling was dat de linksback tijdens de openbare training zijn rentree zou maken. Over de reden van zijn afwezigheid is vooralsnog niets bekend.

Lees meer over
Givairo Read
Plaats reactie
666

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties