Copyright-ProShots-30104606

Feyenoord speelt zaterdag twee oefenwedstrijden

Feyenoord sluit het trainingskamp in Duitsland zaterdag af met twee oefenwedstrijden. In de Oostenrijkse plaats Grödig neemt het elftal van trainer Robin van Persie het op tegen OGC Nice en FC Liefering.

Het eerste duel wordt om 11:00 uur gespeeld tegen OGC Nice, dat vorig seizoen als vierde eindigde in de Ligue 1. Later op de dag, om 14:30 uur, volgt een tweede oefenwedstrijd tegen het Oostenrijkse FC Liefering. Deze wedstrijd duurt tweemaal 35 minuten. Beide wedstrijden vinden plaats in de Untersberg Arena in Grödig.

Supporters zijn welkom bij beide oefenduels. Tickets kosten 15 euro per persoon en zijn op de wedstrijddag ter plaatse verkrijgbaar, vanaf ongeveer twee uur voor de eerste aftrap. Kinderen en minder valide supporters betalen 12 euro.

Live op Feyenoord ONE

De wedstrijden zijn ook live te volgen via Feyenoord ONE. De uitzending start kort voor 11:00 uur.

Plaats reactie
666

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties