''Als dat lukt hebben ze zich toch aardig versterkt''

''Als dat lukt hebben ze zich toch aardig versterkt''

Het is vandaag weer transferdeadlinedag. Feyenoord verwacht Ramon Hendriks nog te verhuren uit aan club uit de Eredivisie en werkt aan een huurtransfer van Philippe Sandler.

''Hij was mij even ontschoten, maar het verbaast mij niet dat Feyenoord hem wil'', vertelt Sjoerd Moussou in gesprek met het Algemeen Dagblad.'' Volgens mij een prima speler voor de Eredivisie. Ik kan me voorstellen dat Feyenoord in dat segment aan het kijken is. Hij heeft bij Manchester City natuurlijk geen toekomst. Is een aantal keer ook geblesseerd geweest wat niet heeft meegeholpen. Het is een typisch buitenkansje dat past bij de situatie van Feyenoord.''

''Als dat lukt hebben ze zich toch aardig versterkt. Dat vind ik wel verrassend gezien de financiële positie bij Feyenoord. Het zijn relatieve kleine transfers of huurconstructies. Maar toch wel efficiënt'', vervolgt Mossou. Patrik Wålemark, Cole Bassett en Jorrit Hendrix maakten eerder al de overstap naar de Kuip. Karim Dermane gaat zich ook nog melden.

Verder zijn de verwachtingen dat het bij Feyenoord rustig blijft. ''Maar op die laatste dag gebeuren nog wel hele rare dingen. Clubs die in paniek zijn en een gokje wagen. Dat is best vermakelijk. Er zijn natuurlijk heel veel mislukte januari aankopen. Dan denkt een club per se een spits te moeten halen en dan gaan ze het lijstje afwerken. Om vervolgens uit te komen bij nummer 31.''

Lees meer over
Philippe Sandler
Plaats reactie
666

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties