In dagblad Spits van dinsdag heeft een artikel gestaan waarin ik, Eric van Dorp, heb gezegd dat de jongeren niet meer luisteren naar de ouderen. Dit klopt niet. De ouderen houden zich afzijdig van alle gebeurtenissen, waardoor lieden die op ongeregeldheden uit zijn de vrije hand hebben.
De zogenoemde Varkenoordgroep hield het afgelopen jaar deze lieden nog in toom. Deze groep bestond uit supporters vanuit alle geledingen, die door veelvuldig praten met directie kritiek uitte en niet door of met geweld. De gesprekken leidde echter tot niets en na het uiteenvallen van deze groep is er helaas niemand meer die ongeregeldheden, als zaterdagavond, ter plaatse gaat of kan voorkomen.
Eric van Dorp te gast in Pauw & Witteman vanaf 24:15
Plaats reactie
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties