readasroma1

AS Roma verhoogt voorstel voor Read en onderhandelt verder met Feyenoord

AS Roma is momenteel in Rotterdam om de transfer van Givairo Read af te ronden. De Italiaanse club voert gesprekken met Feyenoord en heeft een voorstel van 25 miljoen euro plus bonussen op tafel gelegd, waardoor het totale bedrag iets onder de dertig miljoen euro uitkomt.

De clubleiding van AS Roma is naar Rotterdam afgereisd om de transfer spoedig af te ronden. Volgens Feyenoord Transfermarkt bevinden de onderhandelingen zich in een vergevorderd stadium. Door eenvoudig te realiseren bonussen kan het totale pakket verder oplopen.

Read staat zelf open voor een vertrek naar de Serie A. De twintigjarige verdediger zou graag de overstap naar AS Roma maken. De Romeinen hebben hem aangemerkt als de gewenste versterking voor de rechterflank.

AS Roma meldde zich eerder al officieel bij Feyenoord. Sindsdien zijn de clubs met elkaar in gesprek over de hoogte van de transfersom en de voorwaarden van de overeenkomst. Nottingham Forest heeft na de afwijzing van het derde bod op Read niets meer van zich laten horen.

Lees meer over
Givairo Read
Plaats reactie
666

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties