Zaterdag 1 juli gaat de samenwerking tussen Feyenoord en Castore officieel van start. Voordat morgen de officiële shirts zullen worden getoond aan de fans, is het thuistenue via 1908.nl al in hoge kwaliteit uitgelekt.
Op het shirt is te zien dat dat er verticale strepen over het gehele tenue plaatsvinden en ook de nieuwe rugsponsor Prijsvrij vakanties is zichtbaar. De verwachting is dat er ook nog een donkerblauw uittenue, een derde tenue in de kleuren wit en groen en een Europees tenue zullen komen.
Feyenoord gaat met kledingsponsor Castore een nieuwe fase in. Met het Britse merk als nieuwe partner is het voor Feyenoord onder meer mogelijk om ook tenues in het buitenland aan te bieden. Door de komst van Santiago Gimenez is er veel vraag vanuit Mexico naar wedstrijdshirts, en aan deze behoefte kan nu worden voldaan.
Plaats reactie
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties