Grootscholten: ''Dit gaat onze jeugd zeker niet helpen''

vrijdag 14 september 2018 10:24 49.135 keer bekeken 147 reacties Pro Shots

De FIFA wil het aantal spelers dat door een club mag worden verhuurd beperken tot maximaal acht. Met het plan zou er iets gedaan worden aan de overgrote selecties van Europese topclubs, wat de clubs uit kleinere competities ten goede zou moeten komen. Toch legt Richard Grootscholten, hoofd jeugdopleidingen van Feyenoord, uit waarom dat niet het geval is. 

"Ik denk zelfs dat het een nadeel voor ons is", begint Grootscholten in het Algemeen Dagblad. De FIFA voegt namelijk aan de plannen toe dat spelers onder de 21 die door de club zelf zijn opgeleid (vanaf hun 16e), wel onbeperkt verhuurd kunnen blijven worden. "Spelers gaan straks nóg eerder weg. De grote clubs moeten de talenten straks voor hun 21e hebben beoordeeld en zullen ze daarom eerder in beeld willen hebben. Dit gaat onze jeugd zeker niet helpen."

Gerelateerd nieuws
147 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.

0 nieuwe reacties sinds het bekijken van deze pagina.

Meer reacties laden (nog 35 gesprekken)
Website statistieken

FR12.nl heeft 67132 leden - Op dit moment zijn 753 mensen actief, waarvan 218 leden.

 

Medewerkers | Contact | Feyenoord nieuws | Privacy- en cookiebeleid | FR12.nl © 2007 / 2019 | All rights reserved