Matchcenter
-
Challenger Pro LeagueBekijk stand Challenger Pro Leagueza. 29 jan.
-
Deinze
2 - 1Excelsior VirtonFT
-
Friendly InternationalBekijk stand Friendly Internationalza. 29 jan.
-
Nicaragua
0 - 0Belize-
-
Nepal
1 - 0MauritiusFT
-
Kuwait
2 - 0LibyaFT
-
Eerste DivisieBekijk stand Eerste Divisieza. 29 jan.
-
Excelsior
0 - 1FC EmmenFT
-
FC Eindhoven
1 - 0MVV MaastrichtFT
-
Pro LeagueBekijk stand Pro Leagueza. 29 jan.
-
Beerschot-Wilrijk
3 - 3Zulte-WaregemFT
-
RFC Seraing
0 - 0AS EupenFT
-
Cercle Brugge
0 - 1KV OostendeFT
-
PremiershipBekijk stand Premiershipza. 29 jan.
-
Ross County
3 - 3RangersFT
-
Celtic
1 - 0Dundee UnitedFT
-
Hearts
2 - 0MotherwellFT
-
Hibernian
2 - 3LivingstonFT
-
Club Friendlies 1Bekijk stand Club Friendlies 1za. 29 jan.
-
River Plate
3 - 0PlatenseFT
-
Club Friendlies 1Bekijk stand Club Friendlies 1za. 29 jan.
-
River Plate
3 - 0PlatenseFT
-
Club Friendlies 2Bekijk stand Club Friendlies 2za. 29 jan.
-
Gaziantep F.K.
1 - 0GjilaniFT
-
Göztepe
1 - 0AltınorduFT
-
İstanbul Başakşehir
1 - 0PartizanFT
-
Antalyaspor
0 - 0Metalist 1925 KharkivFT
-
Club Friendlies 2Bekijk stand Club Friendlies 2za. 29 jan.
-
Gaziantep F.K.
1 - 0GjilaniFT
-
Göztepe
1 - 0AltınorduFT
-
İstanbul Başakşehir
1 - 0PartizanFT
-
Antalyaspor
0 - 0Metalist 1925 KharkivFT
-
Club Friendlies 4Bekijk stand Club Friendlies 4za. 29 jan.
-
Sigma Olomouc II
10 - 0ŠumperkFT
-
Hradec Kralove II
8 - 0Dvůr KrálovéFT
-
Tiszaújváros
1 - 3Jászberényi VasasFT
-
Bumprom
0 - 0Gomelzheldortrans-
-
FK Brandys nad Labem
2 - 1Admira Praha IIFT
-
Zagorets
2 - 1Sayana HaskovoFT
-
Sparta Praha II
0 - 0Uherský Brod-
-
Arsenal Česká Lípa
0 - 0Sparta Kutná Hora-
-
MTE 1904
2 - 0SC SopronFT
-
Futura Humenne
2 - 1Spišská Nová VesFT
-
Bałtyk Gdynia
3 - 2Wierzyca PelplinFT
-
Lech Poznań II
0 - 0Unia Janikowo-
-
Rákosmenti KSK
3 - 3BKV ElőreFT
-
Olimpia Grudziądz
2 - 1Starogard GdańskiFT
-
Sesvete
2 - 0KustošijaFT
-
Holbæk B&I
1 - 1Slagelse B&IFT
-
Kosmonosy
5 - 1ČáslavFT
-
Brønshøj
1 - 1RingstedFT
-
Vihar Slavyanovo
1 - 0PartizanFT
-
Púchov
0 - 0Dolny Kubin-
-
Gleisdorf 09
6 - 1SC Bruck an der MurFT
-
FK Košice
3 - 0Partizán BardejovFT
-
Lovech
1 - 1Yantra 1919FT
-
Jarota Jarocin
3 - 2BrzegFT
-
Głogovia Głogów Mał.
2 - 5Czarni PołaniecFT
-
Dubrava Zagreb
4 - 0OpatijaFT
-
FV Bad Vilbel
2 - 5FernwaldFT
-
Sokol Zápy
0 - 0Benatky nad Jizerou-
-
Stadlau
2 - 2Wiener ViktoriaFT
-
Zawisza Bydgoszcz
5 - 3Jeziorak IlawaFT
-
Beroe II
0 - 4Lokomotiv G. OryahovitsaFT
-
SF Baumberg
4 - 1Siegburger SVFT
-
Jednota Banova
2 - 1BelušaFT
-
UN Käerjéng
2 - 1Fola EschFT
-
Spartak Varna II
1 - 4Svetkavitsa TargovishteFT
-
VfR Mannheim
0 - 0CfR Pforzheim-
-
Pardubice II
1 - 2NáchodFT
-
Dobre Miasto
3 - 2Huragan MorągFT
-
Club Friendlies 4Bekijk stand Club Friendlies 4za. 29 jan.
-
Sigma Olomouc II
10 - 0ŠumperkFT
-
Hradec Kralove II
8 - 0Dvůr KrálovéFT
-
Tiszaújváros
1 - 3Jászberényi VasasFT
-
Bumprom
0 - 0Gomelzheldortrans-
-
FK Brandys nad Labem
2 - 1Admira Praha IIFT
-
Zagorets
2 - 1Sayana HaskovoFT
-
Sparta Praha II
0 - 0Uherský Brod-
-
Arsenal Česká Lípa
0 - 0Sparta Kutná Hora-
-
MTE 1904
2 - 0SC SopronFT
-
Futura Humenne
2 - 1Spišská Nová VesFT
-
Bałtyk Gdynia
3 - 2Wierzyca PelplinFT
-
Lech Poznań II
0 - 0Unia Janikowo-
-
Rákosmenti KSK
3 - 3BKV ElőreFT
-
Olimpia Grudziądz
2 - 1Starogard GdańskiFT
-
Sesvete
2 - 0KustošijaFT
-
Holbæk B&I
1 - 1Slagelse B&IFT
-
Kosmonosy
5 - 1ČáslavFT
-
Brønshøj
1 - 1RingstedFT
-
Vihar Slavyanovo
1 - 0PartizanFT
-
Púchov
0 - 0Dolny Kubin-
-
Gleisdorf 09
6 - 1SC Bruck an der MurFT
-
FK Košice
3 - 0Partizán BardejovFT
-
Lovech
1 - 1Yantra 1919FT
-
Jarota Jarocin
3 - 2BrzegFT
-
Głogovia Głogów Mał.
2 - 5Czarni PołaniecFT
-
Dubrava Zagreb
4 - 0OpatijaFT
-
FV Bad Vilbel
2 - 5FernwaldFT
-
Sokol Zápy
0 - 0Benatky nad Jizerou-
-
Stadlau
2 - 2Wiener ViktoriaFT
-
Zawisza Bydgoszcz
5 - 3Jeziorak IlawaFT
-
Beroe II
0 - 4Lokomotiv G. OryahovitsaFT
-
SF Baumberg
4 - 1Siegburger SVFT
-
Jednota Banova
2 - 1BelušaFT
-
UN Käerjéng
2 - 1Fola EschFT
-
Spartak Varna II
1 - 4Svetkavitsa TargovishteFT
-
VfR Mannheim
0 - 0CfR Pforzheim-
-
Pardubice II
1 - 2NáchodFT
-
Dobre Miasto
3 - 2Huragan MorągFT
-
ChampionshipBekijk stand Championshipza. 29 jan.
-
Barnsley
0 - 1AFC BournemouthFT
-
Fulham
1 - 1BlackpoolFT
-
Hull City
2 - 0Swansea CityFT
-
Luton Town
0 - 0Blackburn RoversFT
-
Middlesbrough
1 - 0Coventry CityFT
-
Millwall
2 - 0West Bromwich AlbionFT
-
Preston North End
2 - 2Bristol CityFT
-
Queens Park Rangers
4 - 0ReadingFT
-
Peterborough United
0 - 2Sheffield UnitedFT
-
League OneBekijk stand League Oneza. 29 jan.
-
AFC Wimbledon
1 - 1Shrewsbury TownFT
-
Accrington Stanley
2 - 2MorecambeFT
-
Bolton Wanderers
6 - 0SunderlandFT
-
Cheltenham Town
0 - 0Wigan AthleticFT
-
Crewe Alexandra
0 - 2Rotherham UnitedFT
-
Doncaster Rovers
1 - 3Plymouth ArgyleFT
-
Fleetwood Town
1 - 1Cambridge UnitedFT
-
Gillingham
2 - 7Oxford UnitedFT
-
Lincoln City
1 - 2Burton AlbionFT
-
Sheffield Wednesday
1 - 0Ipswich TownFT
-
Wycombe Wanderers
0 - 1Milton Keynes DonsFT
-
League TwoBekijk stand League Twoza. 29 jan.
-
Bradford City
1 - 2Crawley TownFT
-
Bristol Rovers
1 - 0WalsallFT
-
Carlisle United
0 - 2Sutton UnitedFT
-
Colchester United
1 - 1Swindon TownFT
-
Exeter City
0 - 0Hartlepool UnitedFT
-
Mansfield Town
2 - 0Leyton OrientFT
-
Newport County
2 - 1BarrowFT
-
Northampton Town
1 - 0Salford CityFT
-
Oldham Athletic
0 - 0RochdaleFT
-
Port Vale
1 - 0Scunthorpe UnitedFT
-
Stevenage
3 - 0Harrogate TownFT
-
Tranmere Rovers
0 - 4Forest Green RoversFT
-
Ligat ha'AlBekijk stand Ligat ha'Alza. 29 jan.
-
Hapoel Katamon
0 - 1Hapoel Be'er ShevaFT
-
Ashdod
1 - 3Maccabi Tel AvivFT
-
Hapoel Nof HaGalil
1 - 0Maccabi Petah TikvaFT
-
Hapoel Haifa
5 - 1Beitar JerusalemFT