Matchcenter
-
Pro LeagueBekijk stand Pro Leagueza. 24 jul.
-
OH Leuven
1 - 1Zulte-WaregemFT
-
Kortrijk
2 - 0RFC SeraingFT
-
KV Oostende
0 - 3Sporting CharleroiFT
-
SuperligaBekijk stand Superligaza. 24 jul.
-
AaB
0 - 1MidtjyllandFT
-
Club Friendlies 1Bekijk stand Club Friendlies 1za. 24 jul.
-
Queens Park Rangers
4 - 2Manchester UnitedFT
-
Borussia Dortmund
0 - 2Athletic ClubFT
-
FC Bayern München
2 - 2AjaxFT
-
Milan
5 - 0ModenaFT
-
Trabzonspor
0 - 0İstanbul BaşakşehirFT
-
Juventus
3 - 1CesenaFT
-
Paris Saint Germain
1 - 0OrléansFT
-
FC Barcelona
3 - 1GironaFT
-
Club Friendlies 1Bekijk stand Club Friendlies 1za. 24 jul.
-
Queens Park Rangers
4 - 2Manchester UnitedFT
-
Borussia Dortmund
0 - 2Athletic ClubFT
-
FC Bayern München
2 - 2AjaxFT
-
Milan
5 - 0ModenaFT
-
Trabzonspor
0 - 0İstanbul BaşakşehirFT
-
Juventus
3 - 1CesenaFT
-
Paris Saint Germain
1 - 0OrléansFT
-
FC Barcelona
3 - 1GironaFT
-
Club Friendlies 3Bekijk stand Club Friendlies 3za. 24 jul.
-
Leganés
0 - 0Talavera CF-
-
Debrecen
0 - 0Diósgyőr-
-
VfL Bochum 1848
0 - 0Torino-
-
Jong AZ
0 - 0FC Volendam-
-
Kolding IF
0 - 0Silkeborg-
-
Tychy 71
0 - 0Jastrzębie-
-
Espanyol
0 - 2Rayo VallecanoFT
-
Getafe
3 - 0AtromitosFT
-
Nantes
3 - 1BrestFT
-
Paksi SE
2 - 0Budafoki MTEFT
-
SKRA Częstochowa
4 - 0Górnik Zabrze IIFT
-
Stomil Olsztyn
2 - 0Sokół OstródaFT
-
BW Lohne
2 - 3VfB OldenburgFT
-
Real Sociedad II
1 - 2SD EibarFT
-
Amorebieta
1 - 1UD LogroñésFT
-
Athletic Club
0 - 1MirandésFT
-
Widzew Lodz
2 - 0Pogon Grodzisk MazowieckiFT
-
FC Den Bosch
1 - 2MVV MaastrichtFT
-
B 93
4 - 0FA 2000FT
-
Hillerød
1 - 1FremFT
-
Middelfart
0 - 0HIK-
-
Skive
0 - 2Aarhus FremadFT
-
Volendam II
6 - 1Jong AZFT
-
Katowice
3 - 0Goczałkowice ZdrójFT
-
Wieczysta Kraków
4 - 4Resovia RzeszówFT
-
De Graafschap
2 - 1TelstarFT
-
Watford
1 - 3BrentfordFT
-
West Didsbury & Chorlton
1 - 0AltrinchamFT
-
Heracles Almelo
0 - 1NECFT
-
Willem II
4 - 1Lierse KempenzonenFT
-
Hull City
1 - 2Mansfield TownFT
-
AB
0 - 4NæstvedFT
-
Reims
1 - 2LensFT
-
Bromley
4 - 0Ebbsfleet UnitedFT
-
Jong PSV
1 - 4Schalke 04 IIFT
-
Grimsby Town
0 - 1Rotherham UnitedFT
-
Bischofswerdaer FV
1 - 0SV Blau-WeiY 90 BerlinFT
-
Bedford Town
2 - 2WealdstoneFT
-
Cardiff City
2 - 2Exeter CityFT
-
Eintracht Norderstedt
3 - 0Greifswalder FCFT
-
Oldham Athletic
0 - 2BurnleyFT
-
St. Johnstone
0 - 0Fleetwood TownFT
-
Sheffield Wednesday
0 - 0Wrexham-
-
Jong Utrecht
0 - 0Go Ahead Eagles-
-
Kickers Offenbach
5 - 1Bergisch GladbachFT
-
Wuppertaler SV
1 - 0Germania RatingenFT
-
ASC Dortmund
0 - 3Rot-Weiß OberhausenFT
-
Leamington
0 - 0Forest Green RoversFT
-
Bristol City
3 - 1Milton Keynes DonsFT
-
PEC Zwolle
2 - 1SC CambuurFT
-
Coleraine
0 - 2Annagh UnitedFT
-
TSG Hoffenheim
0 - 0SpVgg Greuther Fürth-
-
Schwarz-Weiß Rehden
0 - 2Preußen MünsterFT
-
Monza
3 - 0Pro SestoFT
-
Reading
1 - 1Charlton AthleticFT
-
Cliftonville
2 - 0Newry City AFCFT
-
Borussia Mönchengladbach
1 - 0MetzFT
-
Burton Albion
0 - 0Leicester CityFT
-
Chelmsford City
1 - 1Boreham WoodFT
-
Dover Athletic
2 - 1Folkestone InvictaFT
-
Metropolitan Police FC
0 - 0Eastleigh-
-
Weymouth
1 - 0Swindon TownFT
-
Crewe Alexandra
2 - 2Nottingham ForestFT
-
Colchester United
0 - 2GillinghamFT
-
Bristol Rovers
0 - 0Swansea City-
-
Tavistock
0 - 0Plymouth ArgyleFT
-
Celtic
2 - 6West Ham UnitedFT
-
Northampton Town
3 - 2Birmingham CityFT
-
Dartford
1 - 0AFC WimbledonFT
-
Barrow
0 - 1Bolton WanderersFT
-
Salford City
2 - 1Derby CountyFT
-
AFC Telford United
0 - 1Notts CountyFT
-
Ipswich Town
0 - 1Crystal PalaceFT
-
Carlisle United
0 - 1BlackpoolFT
-
Maidstone United
0 - 0Southend United-
-
Luton Town
1 - 1PortsmouthFT
-
Cheltenham Town
2 - 0Coventry CityFT
-
Borussia Hildesheim
3 - 2Hagen / UthledeFT
-
Poole Town
0 - 2Torquay UnitedFT
-
Scunthorpe United
0 - 1Hull CityFT
-
Harrogate Town
0 - 4SunderlandFT
-
Watford
0 - 0West Bromwich AlbionFT
-
Vicenza
0 - 3CagliariFT
-
East Grinstead Town
0 - 3Crawley TownFT
-
AFC Hornchurch
0 - 3Dagenham & RedbridgeFT
-
Sheerwater
0 - 3WokingFT
-
Stoke City
2 - 0Aston VillaFT
-
Bradford City
2 - 0Blackburn RoversFT
-
Warrington Town
0 - 1Tranmere RoversFT
-
Fylde
0 - 1RochdaleFT
-
VfL Wolfsburg
1 - 2MonacoFT
-
Banbury United
1 - 1Solihull MoorsFT
-
Ashton United
0 - 2AltrinchamFT
-
Accrington Stanley
1 - 1Preston North EndFT
-
Crusaders
3 - 1H&W WeldersFT
-
Stratford Town
0 - 1Yeovil TownFT
-
Maidenhead United
1 - 2Leyton OrientFT
-
Birmingham City
0 - 0Oxford United-
-
Nice
0 - 2FC Union BerlinFT
-
Bologna
1 - 0FeralpiSalòFT
-
Lecce
0 - 0Legnago SalusFT
-
Perugia
6 - 0MontevarchiFT
-
Westerlo
1 - 0OFIFT
-
Lorient
1 - 1BordeauxFT
-
Angers SCO
3 - 0TroyesFT
-
FC Köln
2 - 1ElversbergFT
-
Miedź Legnica
2 - 0Chrobry GłogówFT
-
Hellas Verona
0 - 0Virtus VeronaFT
-
Podbeskidzie
4 - 4Garbarnia KrakówFT
-
Győri ETO
1 - 1Várda SEFT
-
Frosinone
11 - 0AlatriFT
-
Spezia
0 - 0Lecce-
-
Pisa
1 - 1CremoneseFT
-
Eintracht Frankfurt
2 - 3StrasbourgFT
-
Reggina
0 - 0Sambenedettese-
-
Trento Calcio 1921
2 - 4ParmaFT
-
Napoli
1 - 0Pro VercelliFT
-
Brescia
1 - 2RenateFT
-
Sparta Petegem
0 - 4DeinzeFT
-
Sutton United
1 - 2Aldershot TownFT
-
Rennes
1 - 3LevanteFT
-
FC Utrecht
6 - 2Volos NFCFT
-
Sassuolo
0 - 0SüdtirolFT
-
Tempo Overijse
0 - 8RWDMFT
-
Cuoiopelli
0 - 0Empoli-
-
Vitesse
0 - 1Lommel UnitedFT
-
Saint-Étienne
2 - 3ClermontFT
-
Rangers
0 - 0Brighton & Hove AlbionFT
-
Real Betis
0 - 1Wolverhampton WanderersFT
-
Real Sociedad
3 - 1Deportivo AlavésFT
-
Málaga
2 - 0Sevilla IIFT
-
Real Avilés
0 - 1Real OviedoFT
-
Zalaegerszegi TE
0 - 0AEK LarnacaFT
-
Valencia
3 - 2FC CartagenaFT
-
Heist
1 - 3Standard LiègeFT
-
Aris Limassol
0 - 1Hapoel KatamonFT
-
CD Badajoz
2 - 1Benfica IIFT
-
Honvéd
0 - 0Villarreal-
-
Ponferradina
0 - 0Real Valladolid-
-
UD Ibiza
1 - 2MallorcaFT
-
Algeciras
0 - 4CádizFT
-
Sporting Braga
2 - 1Paços de FerreiraFT
-
Elche
0 - 0Real Zaragoza-
-
Extremadura UD
0 - 3Porto IIFT
-
Club Friendlies 3Bekijk stand Club Friendlies 3za. 24 jul.
-
Leganés
0 - 0Talavera CF-
-
Debrecen
0 - 0Diósgyőr-
-
VfL Bochum 1848
0 - 0Torino-
-
Jong AZ
0 - 0FC Volendam-
-
Kolding IF
0 - 0Silkeborg-
-
Tychy 71
0 - 0Jastrzębie-
-
Espanyol
0 - 2Rayo VallecanoFT
-
Getafe
3 - 0AtromitosFT
-
Nantes
3 - 1BrestFT
-
Paksi SE
2 - 0Budafoki MTEFT
-
SKRA Częstochowa
4 - 0Górnik Zabrze IIFT
-
Stomil Olsztyn
2 - 0Sokół OstródaFT
-
BW Lohne
2 - 3VfB OldenburgFT
-
Real Sociedad II
1 - 2SD EibarFT
-
Amorebieta
1 - 1UD LogroñésFT
-
Athletic Club
0 - 1MirandésFT
-
Widzew Lodz
2 - 0Pogon Grodzisk MazowieckiFT
-
FC Den Bosch
1 - 2MVV MaastrichtFT
-
B 93
4 - 0FA 2000FT
-
Hillerød
1 - 1FremFT
-
Middelfart
0 - 0HIK-
-
Skive
0 - 2Aarhus FremadFT
-
Volendam II
6 - 1Jong AZFT
-
Katowice
3 - 0Goczałkowice ZdrójFT
-
Wieczysta Kraków
4 - 4Resovia RzeszówFT
-
De Graafschap
2 - 1TelstarFT
-
Watford
1 - 3BrentfordFT
-
West Didsbury & Chorlton
1 - 0AltrinchamFT
-
Heracles Almelo
0 - 1NECFT
-
Willem II
4 - 1Lierse KempenzonenFT
-
Hull City
1 - 2Mansfield TownFT
-
AB
0 - 4NæstvedFT
-
Reims
1 - 2LensFT
-
Bromley
4 - 0Ebbsfleet UnitedFT
-
Jong PSV
1 - 4Schalke 04 IIFT
-
Grimsby Town
0 - 1Rotherham UnitedFT
-
Bischofswerdaer FV
1 - 0SV Blau-WeiY 90 BerlinFT
-
Bedford Town
2 - 2WealdstoneFT
-
Cardiff City
2 - 2Exeter CityFT
-
Eintracht Norderstedt
3 - 0Greifswalder FCFT
-
Oldham Athletic
0 - 2BurnleyFT
-
St. Johnstone
0 - 0Fleetwood TownFT
-
Sheffield Wednesday
0 - 0Wrexham-
-
Jong Utrecht
0 - 0Go Ahead Eagles-
-
Kickers Offenbach
5 - 1Bergisch GladbachFT
-
Wuppertaler SV
1 - 0Germania RatingenFT
-
ASC Dortmund
0 - 3Rot-Weiß OberhausenFT
-
Leamington
0 - 0Forest Green RoversFT
-
Bristol City
3 - 1Milton Keynes DonsFT
-
PEC Zwolle
2 - 1SC CambuurFT
-
Coleraine
0 - 2Annagh UnitedFT
-
TSG Hoffenheim
0 - 0SpVgg Greuther Fürth-
-
Schwarz-Weiß Rehden
0 - 2Preußen MünsterFT
-
Monza
3 - 0Pro SestoFT
-
Reading
1 - 1Charlton AthleticFT
-
Cliftonville
2 - 0Newry City AFCFT
-
Borussia Mönchengladbach
1 - 0MetzFT
-
Burton Albion
0 - 0Leicester CityFT
-
Chelmsford City
1 - 1Boreham WoodFT
-
Dover Athletic
2 - 1Folkestone InvictaFT
-
Metropolitan Police FC
0 - 0Eastleigh-
-
Weymouth
1 - 0Swindon TownFT
-
Crewe Alexandra
2 - 2Nottingham ForestFT
-
Colchester United
0 - 2GillinghamFT
-
Bristol Rovers
0 - 0Swansea City-
-
Tavistock
0 - 0Plymouth ArgyleFT
-
Celtic
2 - 6West Ham UnitedFT
-
Northampton Town
3 - 2Birmingham CityFT
-
Dartford
1 - 0AFC WimbledonFT
-
Barrow
0 - 1Bolton WanderersFT
-
Salford City
2 - 1Derby CountyFT
-
AFC Telford United
0 - 1Notts CountyFT
-
Ipswich Town
0 - 1Crystal PalaceFT
-
Carlisle United
0 - 1BlackpoolFT
-
Maidstone United
0 - 0Southend United-
-
Luton Town
1 - 1PortsmouthFT
-
Cheltenham Town
2 - 0Coventry CityFT
-
Borussia Hildesheim
3 - 2Hagen / UthledeFT
-
Poole Town
0 - 2Torquay UnitedFT
-
Scunthorpe United
0 - 1Hull CityFT
-
Harrogate Town
0 - 4SunderlandFT
-
Watford
0 - 0West Bromwich AlbionFT
-
Vicenza
0 - 3CagliariFT
-
East Grinstead Town
0 - 3Crawley TownFT
-
AFC Hornchurch
0 - 3Dagenham & RedbridgeFT
-
Sheerwater
0 - 3WokingFT
-
Stoke City
2 - 0Aston VillaFT
-
Bradford City
2 - 0Blackburn RoversFT
-
Warrington Town
0 - 1Tranmere RoversFT
-
Fylde
0 - 1RochdaleFT
-
VfL Wolfsburg
1 - 2MonacoFT
-
Banbury United
1 - 1Solihull MoorsFT
-
Ashton United
0 - 2AltrinchamFT
-
Accrington Stanley
1 - 1Preston North EndFT
-
Crusaders
3 - 1H&W WeldersFT
-
Stratford Town
0 - 1Yeovil TownFT
-
Maidenhead United
1 - 2Leyton OrientFT
-
Birmingham City
0 - 0Oxford United-
-
Nice
0 - 2FC Union BerlinFT
-
Bologna
1 - 0FeralpiSalòFT
-
Lecce
0 - 0Legnago SalusFT
-
Perugia
6 - 0MontevarchiFT
-
Westerlo
1 - 0OFIFT
-
Lorient
1 - 1BordeauxFT
-
Angers SCO
3 - 0TroyesFT
-
FC Köln
2 - 1ElversbergFT
-
Miedź Legnica
2 - 0Chrobry GłogówFT
-
Hellas Verona
0 - 0Virtus VeronaFT
-
Podbeskidzie
4 - 4Garbarnia KrakówFT
-
Győri ETO
1 - 1Várda SEFT
-
Frosinone
11 - 0AlatriFT
-
Spezia
0 - 0Lecce-
-
Pisa
1 - 1CremoneseFT
-
Eintracht Frankfurt
2 - 3StrasbourgFT
-
Reggina
0 - 0Sambenedettese-
-
Trento Calcio 1921
2 - 4ParmaFT
-
Napoli
1 - 0Pro VercelliFT
-
Brescia
1 - 2RenateFT
-
Sparta Petegem
0 - 4DeinzeFT
-
Sutton United
1 - 2Aldershot TownFT
-
Rennes
1 - 3LevanteFT
-
FC Utrecht
6 - 2Volos NFCFT
-
Sassuolo
0 - 0SüdtirolFT
-
Tempo Overijse
0 - 8RWDMFT
-
Cuoiopelli
0 - 0Empoli-
-
Vitesse
0 - 1Lommel UnitedFT
-
Saint-Étienne
2 - 3ClermontFT
-
Rangers
0 - 0Brighton & Hove AlbionFT
-
Real Betis
0 - 1Wolverhampton WanderersFT
-
Real Sociedad
3 - 1Deportivo AlavésFT
-
Málaga
2 - 0Sevilla IIFT
-
Real Avilés
0 - 1Real OviedoFT
-
Zalaegerszegi TE
0 - 0AEK LarnacaFT
-
Valencia
3 - 2FC CartagenaFT
-
Heist
1 - 3Standard LiègeFT
-
Aris Limassol
0 - 1Hapoel KatamonFT
-
CD Badajoz
2 - 1Benfica IIFT
-
Honvéd
0 - 0Villarreal-
-
Ponferradina
0 - 0Real Valladolid-
-
UD Ibiza
1 - 2MallorcaFT
-
Algeciras
0 - 4CádizFT
-
Sporting Braga
2 - 1Paços de FerreiraFT
-
Elche
0 - 0Real Zaragoza-
-
Extremadura UD
0 - 3Porto IIFT
-
Club Friendlies 4Bekijk stand Club Friendlies 4za. 24 jul.
-
Nesebar
1 - 3Chernomorets 1919 BurgasFT
-
Asenovets
2 - 1Borislav 2009FT
-
Vranov nad Topľou
2 - 1SninaFT
-
CSA Steaua Bucureşti
3 - 0Unirea ConstanțaFT
-
Astra
0 - 0Blejoi Vispeşti-
-
Jarun
2 - 1Karlovac 1919FT
-
Ripensia Timişoara
0 - 2ASU Poli TimişoaraFT
-
Benatky nad Jizerou
5 - 2Horky nad JizerouFT
-
Bucovina Radauti
1 - 4CSM IaşiFT
-
Ceahlaul Piatra Neamt
2 - 2Foresta SuceavaFT
-
Benesov
2 - 3Bohemians 1905 IIFT
-
Nyíregyháza Spartacus
2 - 1BalmazújvárosiFT
-
Sesvete
0 - 1KustošijaFT
-
Hanácká
3 - 0Zlín IIFT
-
Hutnik Krakow
1 - 1Polonia BytomFT
-
Komárom
2 - 1MTK IIFT
-
Socuéllamos
1 - 4Linares DeportivoFT
-
Slovan Rosice
1 - 1Zbrojovka Brno IIFT
-
Olimpia Grudziądz
1 - 1Elana ToruńFT
-
Cham
10 - 0ThalwilFT
-
Osasuna II
1 - 0SD LogroñésFT
-
Brønshøj
0 - 4RoskildeFT
-
Chojniczanka Chojnice
0 - 1KaliszFT
-
Porz
2 - 2Düren MerzenichFT
-
Fortuna Köln II
0 - 0FV Engers 07-
-
Cleethorpes Town
2 - 0Grantham TownFT
-
Belper Town
1 - 3Coalville TownFT
-
Monheim
2 - 0FSV VohwinkelFT
-
Ramsbottom United
2 - 0Bury AFCFT
-
Radcliffe Borough
1 - 2ChesterFT
-
Nantwich Town
2 - 1Whitchurch AlportFT
-
Basford United
0 - 0Leek Town-
-
Shepshed Dynamo
3 - 0SheffieldFT
-
North Ferriby
5 - 1Albion SportsFT
-
Blyth Spartans
1 - 2South ShieldsFT
-
Ginsheim
0 - 3KoblenzFT
-
Sokół Kleczew
2 - 2KaliszFT
-
Stalybridge Celtic
1 - 2Curzon AshtonFT
-
Eastbourne Borough
1 - 2KingstonianFT
-
Ware
2 - 4Royston TownFT
-
East Thurrock United
0 - 0Concord Rangers-
-
Bath City
3 - 3Gloucester CityFT
-
Frome Town
1 - 0Yate TownFT
-
Rushall Olympic
1 - 3Stafford RangersFT
-
Hyde United
4 - 4Bradford Park AvenueFT
-
Haringey Borough
0 - 4Oxford CityFT
-
Wattenscheid 09
0 - 0Lüner SV-
-
Chatham Town
0 - 0Welling UnitedFT
-
FC BW Friesdorf
3 - 1Mülheim-KärlichFT
-
Pehchevo
2 - 0FK Sloga Vinica 1934FT
-
Red Star
3 - 0UNFPFT
-
Ohrid
0 - 2RabotnickiFT
-
Sokol Zápy
3 - 2Viktoria Plzen IIFT
-
Rapperswil-Jona
0 - 2YF JuventusFT
-
Bövinghausen
2 - 0TuS HalternFT
-
Mačva Šabac
2 - 1Bačka PalankaFT
-
Trajal Krusevac
0 - 1Borac ČačakFT
-
Sirens
0 - 1FlorianaFT
-
Hamrun Spartans
2 - 1BalzanFT
-
Ponikve
1 - 4BistraFT
-
Villalbés
0 - 0Deportivo La Coruña-
-
Petrolul 52
2 - 1Concordia ChiajnaFT
-
Recreativo Huelva
0 - 1Real Betis IIFT
-
Conil
0 - 0San Fernando CD-
-
Club Friendlies 4Bekijk stand Club Friendlies 4za. 24 jul.
-
Nesebar
1 - 3Chernomorets 1919 BurgasFT
-
Asenovets
2 - 1Borislav 2009FT
-
Vranov nad Topľou
2 - 1SninaFT
-
CSA Steaua Bucureşti
3 - 0Unirea ConstanțaFT
-
Astra
0 - 0Blejoi Vispeşti-
-
Jarun
2 - 1Karlovac 1919FT
-
Ripensia Timişoara
0 - 2ASU Poli TimişoaraFT
-
Benatky nad Jizerou
5 - 2Horky nad JizerouFT
-
Bucovina Radauti
1 - 4CSM IaşiFT
-
Ceahlaul Piatra Neamt
2 - 2Foresta SuceavaFT
-
Benesov
2 - 3Bohemians 1905 IIFT
-
Nyíregyháza Spartacus
2 - 1BalmazújvárosiFT
-
Sesvete
0 - 1KustošijaFT
-
Hanácká
3 - 0Zlín IIFT
-
Hutnik Krakow
1 - 1Polonia BytomFT
-
Komárom
2 - 1MTK IIFT
-
Socuéllamos
1 - 4Linares DeportivoFT
-
Slovan Rosice
1 - 1Zbrojovka Brno IIFT
-
Olimpia Grudziądz
1 - 1Elana ToruńFT
-
Cham
10 - 0ThalwilFT
-
Osasuna II
1 - 0SD LogroñésFT
-
Brønshøj
0 - 4RoskildeFT
-
Chojniczanka Chojnice
0 - 1KaliszFT
-
Porz
2 - 2Düren MerzenichFT
-
Fortuna Köln II
0 - 0FV Engers 07-
-
Cleethorpes Town
2 - 0Grantham TownFT
-
Belper Town
1 - 3Coalville TownFT
-
Monheim
2 - 0FSV VohwinkelFT
-
Ramsbottom United
2 - 0Bury AFCFT
-
Radcliffe Borough
1 - 2ChesterFT
-
Nantwich Town
2 - 1Whitchurch AlportFT
-
Basford United
0 - 0Leek Town-
-
Shepshed Dynamo
3 - 0SheffieldFT
-
North Ferriby
5 - 1Albion SportsFT
-
Blyth Spartans
1 - 2South ShieldsFT
-
Ginsheim
0 - 3KoblenzFT
-
Sokół Kleczew
2 - 2KaliszFT
-
Stalybridge Celtic
1 - 2Curzon AshtonFT
-
Eastbourne Borough
1 - 2KingstonianFT
-
Ware
2 - 4Royston TownFT
-
East Thurrock United
0 - 0Concord Rangers-
-
Bath City
3 - 3Gloucester CityFT
-
Frome Town
1 - 0Yate TownFT
-
Rushall Olympic
1 - 3Stafford RangersFT
-
Hyde United
4 - 4Bradford Park AvenueFT
-
Haringey Borough
0 - 4Oxford CityFT
-
Wattenscheid 09
0 - 0Lüner SV-
-
Chatham Town
0 - 0Welling UnitedFT
-
FC BW Friesdorf
3 - 1Mülheim-KärlichFT
-
Pehchevo
2 - 0FK Sloga Vinica 1934FT
-
Red Star
3 - 0UNFPFT
-
Ohrid
0 - 2RabotnickiFT
-
Sokol Zápy
3 - 2Viktoria Plzen IIFT
-
Rapperswil-Jona
0 - 2YF JuventusFT
-
Bövinghausen
2 - 0TuS HalternFT
-
Mačva Šabac
2 - 1Bačka PalankaFT
-
Trajal Krusevac
0 - 1Borac ČačakFT
-
Sirens
0 - 1FlorianaFT
-
Hamrun Spartans
2 - 1BalzanFT
-
Ponikve
1 - 4BistraFT
-
Villalbés
0 - 0Deportivo La Coruña-
-
Petrolul 52
2 - 1Concordia ChiajnaFT
-
Recreativo Huelva
0 - 1Real Betis IIFT
-
Conil
0 - 0San Fernando CD-
-
First DivisionBekijk stand First Divisionza. 24 jul.
-
Hvidovre
1 - 1JammerbugtFT
-
Fortuna LigaBekijk stand Fortuna Ligaza. 24 jul.
-
Hradec Králové
1 - 1Bohemians 1905FT
-
Pardubice
2 - 2KarvináFT
-
Jablonec
1 - 0Baník OstravaFT
-
Sparta Praha
3 - 2Sigma OlomoucFT
-
Admiral BundesligaBekijk stand Admiral Bundesligaza. 24 jul.
-
Rapid Vienna
0 - 2HartbergFT
-
Rheindorf Altach
0 - 1LASK LinzFT
-
WSG Tirol
1 - 1AdmiraFT