Matchcenter
-
Liga PortugalBekijk stand Liga Portugalza. 20 aug.
-
Santa Clara
1 - 2AroucaFT
-
Chaves
1 - 1VizelaFT
-
Porto
3 - 0Sporting CPFT
-
Challenger Pro LeagueBekijk stand Challenger Pro Leagueza. 20 aug.
-
Waasland-Beveren
2 - 2Excelsior VirtonFT
-
RWDM
1 - 0DenderFT
-
EredivisieBekijk stand Eredivisieza. 20 aug.
-
Vitesse
0 - 4SC HeerenveenFT
-
Fortuna Sittard
1 - 4SC CambuurFT
-
FC Emmen
3 - 2FC UtrechtFT
-
Premier LeagueBekijk stand Premier Leagueza. 20 aug.
-
Tottenham Hotspur
1 - 0Wolverhampton WanderersFT
-
Crystal Palace
3 - 1Aston VillaFT
-
Everton
1 - 1Nottingham ForestFT
-
Fulham
3 - 2BrentfordFT
-
Leicester City
1 - 2SouthamptonFT
-
AFC Bournemouth
0 - 3ArsenalFT
-
La LigaBekijk stand La Ligaza. 20 aug.
-
Osasuna
2 - 0CádizFT
-
Mallorca
1 - 2Real BetisFT
-
Celta de Vigo
1 - 4Real MadridFT
-
BundesligaBekijk stand Bundesligaza. 20 aug.
-
Borussia Dortmund
2 - 3Werder BremenFT
-
Bayer 04 Leverkusen
0 - 3TSG HoffenheimFT
-
VfL Wolfsburg
0 - 0Schalke 04FT
-
FC Augsburg
1 - 2FSV Mainz 05FT
-
VfB Stuttgart
0 - 1SC FreiburgFT
-
FC Union Berlin
2 - 1RB LeipzigFT
-
Serie ABekijk stand Serie Aza. 20 aug.
-
Torino
0 - 0LazioFT
-
Udinese
0 - 0SalernitanaFT
-
Inter
3 - 0SpeziaFT
-
Sassuolo
1 - 0LecceFT
-
Ligue 1Bekijk stand Ligue 1za. 20 aug.
-
Monaco
1 - 4LensFT
-
Olympique Marseille
2 - 1NantesFT
-
Pro LeagueBekijk stand Pro Leagueza. 20 aug.
-
KV Oostende
0 - 1Sint-TruidenFT
-
Genk
2 - 1Cercle BruggeFT
-
PremiershipBekijk stand Premiershipza. 20 aug.
-
Hibernian
2 - 2RangersFT
-
Dundee United
0 - 3St. MirrenFT
-
Motherwell
1 - 0LivingstonFT
-
Ross County
1 - 0KilmarnockFT
-
St. Johnstone
0 - 1AberdeenFT
-
SuperligaBekijk stand Superligaza. 20 aug.
-
Midtjylland
0 - 2AGFFT
-
Club Friendlies 3Bekijk stand Club Friendlies 3za. 20 aug.
-
Aris Limassol
0 - 2Anagennisi DeryneiaFT
-
AE Zakakiou
0 - 1AELFT
-
Akritas
3 - 0ASIL LysiFT
-
Doxa
2 - 0Omonia 29is MaiouFT
-
Anorthosis
3 - 4PaphosFT
-
Club Friendlies 3Bekijk stand Club Friendlies 3za. 20 aug.
-
Aris Limassol
0 - 2Anagennisi DeryneiaFT
-
AE Zakakiou
0 - 1AELFT
-
Akritas
3 - 0ASIL LysiFT
-
Doxa
2 - 0Omonia 29is MaiouFT
-
Anorthosis
3 - 4PaphosFT
-
Club Friendlies 4Bekijk stand Club Friendlies 4za. 20 aug.
-
Navalcarnero
0 - 0Rayo Vallecano IIFT
-
Melilla
0 - 2Real MurciaFT
-
Unión Adarve
3 - 3Las RozasFT
-
Atlético Madrid II
2 - 0UCAM MurciaFT
-
Amorebieta
1 - 1Sestao RiverFT
-
Athletic Club II
3 - 0Gimnástica TorrelavegaFT
-
Gimnástica Segoviana
2 - 1Real ÁvilaFT
-
Langreo
3 - 0LlaneraFT
-
Real Avilés
4 - 2Atlético TordesillasFT
-
Athletic Club II
3 - 0Gimnàstic TarragonaFT
-
Pro Patria
0 - 0RenateFT
-
Vis Pesaro
0 - 1GubbioFT
-
San Donato Tavarnelle
1 - 1Sporting TrestinaFT
-
Teruel
0 - 1CastellónFT
-
Real Sociedad II
3 - 0Arenas de GetxoFT
-
Real Murcia
0 - 0Mallorca IIFT
-
Sabadell
1 - 1EuropaFT
-
Guijuelo
2 - 0Salamanca CF UDSFT
-
Numancia
0 - 0Real Madrid IIFT
-
Leganés II
1 - 2AlcorcónFT
-
Racing Cartagena MM
1 - 5Atlético PulpileñoFT
-
Racing Ferrol
4 - 1CompostelaFT
-
Espanyol II
3 - 2Sant AndreuFT
-
Villanovense
0 - 1Real Betis IIFT
-
Don Benito
1 - 0MeridaFT
-
CD Badajoz
1 - 1CórdobaFT
-
San Fernando CD
3 - 0ToledoFT
-
Club Friendlies 4Bekijk stand Club Friendlies 4za. 20 aug.
-
Navalcarnero
0 - 0Rayo Vallecano IIFT
-
Melilla
0 - 2Real MurciaFT
-
Unión Adarve
3 - 3Las RozasFT
-
Atlético Madrid II
2 - 0UCAM MurciaFT
-
Amorebieta
1 - 1Sestao RiverFT
-
Athletic Club II
3 - 0Gimnástica TorrelavegaFT
-
Gimnástica Segoviana
2 - 1Real ÁvilaFT
-
Langreo
3 - 0LlaneraFT
-
Real Avilés
4 - 2Atlético TordesillasFT
-
Athletic Club II
3 - 0Gimnàstic TarragonaFT
-
Pro Patria
0 - 0RenateFT
-
Vis Pesaro
0 - 1GubbioFT
-
San Donato Tavarnelle
1 - 1Sporting TrestinaFT
-
Teruel
0 - 1CastellónFT
-
Real Sociedad II
3 - 0Arenas de GetxoFT
-
Real Murcia
0 - 0Mallorca IIFT
-
Sabadell
1 - 1EuropaFT
-
Guijuelo
2 - 0Salamanca CF UDSFT
-
Numancia
0 - 0Real Madrid IIFT
-
Leganés II
1 - 2AlcorcónFT
-
Racing Cartagena MM
1 - 5Atlético PulpileñoFT
-
Racing Ferrol
4 - 1CompostelaFT
-
Espanyol II
3 - 2Sant AndreuFT
-
Villanovense
0 - 1Real Betis IIFT
-
Don Benito
1 - 0MeridaFT
-
CD Badajoz
1 - 1CórdobaFT
-
San Fernando CD
3 - 0ToledoFT
-
ChampionshipBekijk stand Championshipza. 20 aug.
-
Birmingham City
0 - 1Wigan AthleticFT
-
Burnley
3 - 3BlackpoolFT
-
Preston North End
0 - 0WatfordFT
-
Queens Park Rangers
1 - 1Rotherham UnitedFT
-
Reading
1 - 0MiddlesbroughFT
-
Sheffield United
3 - 0Blackburn RoversFT
-
Stoke City
0 - 1SunderlandFT
-
Swansea City
0 - 2Luton TownFT
-
West Bromwich Albion
5 - 2Hull CityFT
-
League OneBekijk stand League Oneza. 20 aug.
-
Barnsley
0 - 3Wycombe WanderersFT
-
Bolton Wanderers
0 - 2Sheffield WednesdayFT
-
Burton Albion
0 - 2Port ValeFT
-
Charlton Athletic
1 - 1Cambridge UnitedFT
-
Exeter City
0 - 1Cheltenham TownFT
-
Fleetwood Town
0 - 0Derby CountyFT
-
Forest Green Rovers
0 - 3Plymouth ArgyleFT
-
Milton Keynes Dons
1 - 1Accrington StanleyFT
-
Oxford United
1 - 1MorecambeFT
-
Peterborough United
4 - 0Lincoln CityFT
-
Portsmouth
3 - 1Bristol RoversFT
-
Shrewsbury Town
0 - 3Ipswich TownFT
-
First DivisionBekijk stand First Divisionza. 20 aug.
-
Vejle
2 - 1SønderjyskEFT
-
Hobro
1 - 1HillerødFT
-
League TwoBekijk stand League Twoza. 20 aug.
-
Hartlepool United
1 - 3Bradford CityFT
-
Barrow
1 - 0Harrogate TownFT
-
Colchester United
1 - 3Leyton OrientFT
-
Crawley Town
0 - 2AFC WimbledonFT
-
Crewe Alexandra
2 - 2Northampton TownFT
-
Doncaster Rovers
2 - 1Salford CityFT
-
Gillingham
0 - 0WalsallFT
-
Grimsby Town
0 - 0Sutton UnitedFT
-
Mansfield Town
2 - 1Stockport CountyFT
-
Newport County
2 - 1Tranmere RoversFT
-
Stevenage
2 - 1Carlisle UnitedFT
-
Swindon Town
3 - 0RochdaleFT
-
FA CupBekijk stand FA Cupza. 20 aug.
-
Marlow
3 - 1ThameFT
-
Trafford
1 - 2Runcorn LinnetsFT
-
Congleton Town FC
0 - 0Bootle FCFT
-
Clitheroe
2 - 0ColneFT
-
Chichester City
2 - 0KnaphillFT
-
Sheffield
0 - 1Glossop North EndFT
-
Brighouse Town
1 - 2Penistone ChurchFT
-
Ossett United
1 - 2Whitchurch AlportFT
-
Hanworth Villa
2 - 1Chertsey TownFT
-
Rusthall
2 - 1RamsgateFT
-
Hanley Town
1 - 0Leicester RoadFT
-
Blackfield & Langley
2 - 1Fareham TownFT
-
Romulus
3 - 0Halesowen TownFT
-
Witton Albion
4 - 1TividaleFT
-
Lichfield City
2 - 0Bugbrooke St MichaelsFT
-
Malvern Town
3 - 3Worcester RaidersFT
-
Sporting Khalsa
0 - 1Boldmere St MichaelsFT
-
Newcastle Town
1 - 1Bedworth UnitedFT
-
AFC Totton
3 - 0Melksham TownFT
-
Wolverhampton Casuals
3 - 3Stone Old AlleyniansFT
-
Stourport Swifts
1 - 0Racing Club WarwickFT
-
Carlton Town
0 - 1Loughborough UniversityFT
-
Helston Athletic
2 - 1Falmouth TownFT
-
Long Eaton United FC
4 - 1QuornFT
-
AFC Mansfield
0 - 3Worksop TownFT
-
Spalding United
0 - 1StamfordFT
-
Anstey Nomads
5 - 2Skegness TownFT
-
Kimberley Miners Welfare
2 - 0Leicester NirvanaFT
-
Cleethorpes Town
1 - 1Handsworth ParramoreFT
-
Ipswich Wanderers
3 - 0GorlestonFT
-
Bury Town
3 - 0Newmarket TownFT
-
Mildenhall Town FC
2 - 1HistonFT
-
Soham Town Rangers
1 - 1Potton UnitedFT
-
Fakenham Town
0 - 0SheringhamFT
-
Dereham Town
2 - 0Felixstowe & Walton UnitedFT
-
Biggleswade Town
4 - 1Whitton UnitedFT
-
Brentwood Town
1 - 1Harlow TownFT
-
Barton Rovers
0 - 3Hashtag UnitedFT
-
Maldon & Tiptree
2 - 0Harpenden TownFT
-
Leverstock Green
2 - 2St. PanteleimonFT
-
AFC Dunstable
2 - 2Edgware TownFT
-
Southend Manor
1 - 1Shefford Town & CamptonFT
-
Berkhamsted
1 - 0WareFT
-
FC Clacton
0 - 1East Thurrock UnitedFT
-
Welwyn Garden City
1 - 2Hertford TownFT
-
Ilford
0 - 3Enfield 1893FT
-
Brantham Athletic
0 - 1Witham TownFT
-
Barking
0 - 0Leighton TownFT
-
Cinderford Town
0 - 0Chipping Sodbury TownFT
-
Kidlington
0 - 3BinfieldFT
-
Flackwell Heath FC
0 - 1SlimbridgeFT
-
Holyport
2 - 1Ascot UnitedFT
-
Wootton Bassett Town
3 - 1Reading CityFT
-
Aylesbury
3 - 1Bristol Manor FarmFT
-
Cirencester Town
1 - 1Clevedon TownFT
-
Beckenham Town
3 - 2K SportsFT
-
Burgess Hill Town
3 - 1StansfeldFT
-
North Greenford United
2 - 1SheerwaterFT
-
Colliers Wood United FC
0 - 2Chatham TownFT
-
Hassocks
1 - 3UxbridgeFT
-
Midhurst & Easebourne
2 - 1Harefield UnitedFT
-
Crawley Down Gatwick
2 - 3Spelthorne SportsFT
-
Corinthian
3 - 0Guildford CityFT
-
Virginia Water
1 - 1Eastbourne TownFT
-
Punjab United
1 - 2WestfieldFT
-
Ashford Town (Middlesex)
2 - 2NorthwoodFT
-
Merstham
1 - 1Sevenoaks TownFT
-
Three Bridges
3 - 2Deal TownFT
-
Sutton Athletic
1 - 2Ashford UnitedFT
-
Erith Town
2 - 1Bedfont SportsFT
-
Tunbridge Wells
0 - 1Phoenix SportsFT
-
Lancing
1 - 4East Grinstead TownFT
-
Raynes Park Vale
2 - 2Hythe TownFT
-
Glebe
0 - 3Cray Valley (PM)FT
-
Tooting & Mitcham United
1 - 2VCD AthleticFT
-
Cowes Sports FC
1 - 1Larkhall AthleticFT
-
Moneyfields
1 - 3Wimborne TownFT
-
Laverstock & Ford
2 - 0United ServicesFT
-
Baffins Milton Rovers
3 - 0HorndeanFT
-
Hamworthy United FC
3 - 2Badshot LeaFT
-
Camberley Town
1 - 1Wincanton TownFT
-
Westbury United
5 - 1Andover New StreetFT
-
Lymington Town
0 - 6Basingstoke TownFT
-
AFC Stoneham
2 - 0Newport Isle of Wight FCFT
-
Shepton Mallet
4 - 0BrixhamFT
-
Paulton Rovers
5 - 2BidefordFT
-
Torpoint Athletic
3 - 2MouseholeFT
-
Buckland Athletic
0 - 3Frome TownFT
-
North Shields
2 - 0Seaham Red StarFT
-
Ramsbottom United
0 - 0City of LiverpoolFT
-
Silsden
1 - 5Charnock RichardFT
-
Skelmersdale United
1 - 3Prescot CablesFT
-
Prestwich Heys
2 - 2Stocksbridge Park SteelsFT
-
Market Drayton Town
1 - 2Highgate UnitedFT
-
Lye Town
1 - 1Kidsgrove AthleticFT
-
Leek Town
1 - 5Atherstone TownFT
-
Coleshill Town
1 - 2ChasetownFT
-
Studley FC
1 - 2Rugby TownFT
-
Harborough Town
6 - 1Bottesford TownFT
-
Lincoln United
0 - 0Grantham TownFT
-
Shepshed Dynamo
3 - 2Pinchbeck UnitedFT
-
AFC Kempston Rovers
2 - 0Wisbech TownFT
-
St Neots Town
3 - 0Godmanchester RoversFT
-
Willand Rovers
2 - 1Ilfracombe TownFT
-
AFC Sudbury
1 - 1Stowmarket TownFT
-
Waltham Abbey
3 - 0TilburyFT
-
Stotfold FC
2 - 2Grays AthleticFT
-
Bishop's Cleeve
2 - 0Brimscombe & ThruppFT
-
Easington Sports
0 - 0Roman Glass St GeorgeFT
-
Didcot Town
4 - 0Cadbury HeathFT
-
Walton & Hersham
3 - 2Littlehampton TownFT
-
Stockton Town
2 - 3Pontefract CollieriesFT
-
Tow Law Town
1 - 2Ashington AFCFT
-
West Allotment Celtic
0 - 7WorkingtonFT
-
Sheppey United
0 - 0NewhavenFT
-
Newcastle Benfield FC
1 - 1Shildon AFCFT
-
Carlisle City
2 - 3GooleFT
-
Bishop Auckland
5 - 2Kendal TownFT
-
Fisher
2 - 2SittingbourneFT
-
Bridlington Town
0 - 3DunstonFT
-
Heaton Stannington
4 - 1North FerribyFT
-
Leatherhead
3 - 0Haywards Heath TownFT
-
Avro
0 - 0Albion SportsFT
-
Mossley AFC
2 - 4MacclesfieldFT
-
EliteserienBekijk stand Eliteserienza. 20 aug.
-
Bodø / Glimt
2 - 2HamKamFT
-
Odd
1 - 0Sarpsborg 08FT
-
Fortuna LigaBekijk stand Fortuna Ligaza. 20 aug.
-
Baník Ostrava
1 - 2TepliceFT
-
Mladá Boleslav
1 - 3Sparta PrahaFT
-
Ligat ha'AlBekijk stand Ligat ha'Alza. 20 aug.
-
Hapoel Haifa
2 - 0Hapoel Tel AvivFT
-
Hapoel Katamon
1 - 1Hapoel HaderaFT
-
Maccabi Netanya
4 - 1Beitar JerusalemFT
-
Admiral BundesligaBekijk stand Admiral Bundesligaza. 20 aug.
-
Salzburg
2 - 0Austria KlagenfurtFT
-
Rheindorf Altach
1 - 2Austria LustenauFT
-
Sturm Graz
0 - 1LASK LinzFT