Matchcenter
-
Champions LeagueBekijk stand Champions Leaguewo. 4 aug.
-
Spartak Moskva
0 - 2BenficaFT
-
Dinamo Zagreb
1 - 1Legia WarszawaFT
-
Ferencváros
2 - 0Slavia PrahaFT
-
Club Friendlies 1Bekijk stand Club Friendlies 1wo. 4 aug.
-
Belenenses
1 - 3RomaFT
-
Ajax
0 - 0Leeds United-
-
Fenerbahçe
1 - 1Dynamo KyivFT
-
Salzburg
2 - 1FC BarcelonaFT
-
Cádiz
1 - 1Atlético MadridFT
-
Ajax
4 - 0Leeds UnitedFT
-
Valencia
0 - 0MilanFT
-
Chelsea
2 - 2Tottenham HotspurFT
-
Club Friendlies 1Bekijk stand Club Friendlies 1wo. 4 aug.
-
Belenenses
1 - 3RomaFT
-
Ajax
0 - 0Leeds United-
-
Fenerbahçe
1 - 1Dynamo KyivFT
-
Salzburg
2 - 1FC BarcelonaFT
-
Cádiz
1 - 1Atlético MadridFT
-
Ajax
4 - 0Leeds UnitedFT
-
Valencia
0 - 0MilanFT
-
Chelsea
2 - 2Tottenham HotspurFT
-
Club Friendlies 3Bekijk stand Club Friendlies 3wo. 4 aug.
-
Fortuna Düsseldorf II
0 - 1Mainz 05 IIFT
-
Cittadella
2 - 0Virtus VeronaFT
-
Doxa
1 - 0PAEEKFT
-
Pro Patria
1 - 1MonzaFT
-
Olbia
0 - 3CagliariFT
-
Aris Limassol
3 - 1KarmiotissaFT
-
Empoli
0 - 0Carrarese-
-
Calcio Padova
2 - 2PordenoneFT
-
Wisła Kraków
1 - 2NapoliFT
-
Asteras Tripolis
4 - 0Apollon SmirnisFT
-
Amorebieta
2 - 1SD EibarFT
-
Frosinone
0 - 0Avellino-
-
Lazio
1 - 1MeppenFT
-
Diefflen
2 - 1HomburgFT
-
Düren Merzenich
3 - 3Fortuna KölnFT
-
Toekomst Menen
1 - 1Cercle BruggeFT
-
Royal Excel Mouscron
1 - 0GentFT
-
Heracles Almelo
7 - 0HSC '21FT
-
Leganés
0 - 2FuenlabradaFT
-
Schwarz-Weiß Essen
1 - 6Rot-Weiss EssenFT
-
Almería
2 - 1Real BetisFT
-
Lamia
2 - 0PAS GianninaFT
-
Chester
0 - 0Bolton WanderersFT
-
Huesca
1 - 0MallorcaFT
-
Real Valladolid
3 - 1Rayo VallecanoFT
-
Southampton
1 - 0LevanteFT
-
Zamora
0 - 3PonferradinaFT
-
Barking
1 - 4Dagenham & RedbridgeFT
-
Leicester City
3 - 2VillarrealFT
-
Real Zaragoza
0 - 0GetafeFT
-
Club Friendlies 3Bekijk stand Club Friendlies 3wo. 4 aug.
-
Fortuna Düsseldorf II
0 - 1Mainz 05 IIFT
-
Cittadella
2 - 0Virtus VeronaFT
-
Doxa
1 - 0PAEEKFT
-
Pro Patria
1 - 1MonzaFT
-
Olbia
0 - 3CagliariFT
-
Aris Limassol
3 - 1KarmiotissaFT
-
Empoli
0 - 0Carrarese-
-
Calcio Padova
2 - 2PordenoneFT
-
Wisła Kraków
1 - 2NapoliFT
-
Asteras Tripolis
4 - 0Apollon SmirnisFT
-
Amorebieta
2 - 1SD EibarFT
-
Frosinone
0 - 0Avellino-
-
Lazio
1 - 1MeppenFT
-
Diefflen
2 - 1HomburgFT
-
Düren Merzenich
3 - 3Fortuna KölnFT
-
Toekomst Menen
1 - 1Cercle BruggeFT
-
Royal Excel Mouscron
1 - 0GentFT
-
Heracles Almelo
7 - 0HSC '21FT
-
Leganés
0 - 2FuenlabradaFT
-
Schwarz-Weiß Essen
1 - 6Rot-Weiss EssenFT
-
Almería
2 - 1Real BetisFT
-
Lamia
2 - 0PAS GianninaFT
-
Chester
0 - 0Bolton WanderersFT
-
Huesca
1 - 0MallorcaFT
-
Real Valladolid
3 - 1Rayo VallecanoFT
-
Southampton
1 - 0LevanteFT
-
Zamora
0 - 3PonferradinaFT
-
Barking
1 - 4Dagenham & RedbridgeFT
-
Leicester City
3 - 2VillarrealFT
-
Real Zaragoza
0 - 0GetafeFT
-
Club Friendlies 4Bekijk stand Club Friendlies 4wo. 4 aug.
-
Unirea Bascov
0 - 4CSM SlatinaFT
-
Pandurii Târgu Jiu
1 - 2HunedoaraFT
-
Sabadell
2 - 1EuropaFT
-
Al Ittihad
0 - 0Varteks Varaždin-
-
Dubrava Zagreb
5 - 2ZagorecFT
-
Dunav 2010
2 - 4Progresul SpartacFT
-
Willingen
1 - 3Sportfreunde SiegenFT
-
Sporting Gijon II
3 - 2Marino de LuancoFT
-
Cornellà
1 - 0Villarreal IIFT
-
Lealtad
1 - 1MosconiaFT
-
La Virgen del Camino
0 - 0Cultural LeonesaFT
-
UCAM Murcia
3 - 0Racing MurciaFT
-
Lokeren-Temse
2 - 2DenderFT
-
Alcoyano
3 - 0EldenseFT
-
Águilas CF
0 - 0Linares DeportivoFT
-
Tropezón
1 - 2BarakaldoFT
-
Türk Gücü Friedberg
3 - 3GonsenheimFT
-
SF Baumberg
5 - 3SC Germania ReusrathFT
-
Albacete
0 - 1IntercityFT
-
CDFC La Calzada
0 - 2Racing RiojaFT
-
Gimnàstic Tarragona
4 - 1Levante IIFT
-
Laredo
0 - 0CD Vitoria-
-
Don Álvaro
2 - 3MeridaFT
-
Córdoba
4 - 3MarbellaFT
-
Kettering Town
2 - 0BiggleswadeFT
-
Club Friendlies 4Bekijk stand Club Friendlies 4wo. 4 aug.
-
Unirea Bascov
0 - 4CSM SlatinaFT
-
Pandurii Târgu Jiu
1 - 2HunedoaraFT
-
Sabadell
2 - 1EuropaFT
-
Al Ittihad
0 - 0Varteks Varaždin-
-
Dubrava Zagreb
5 - 2ZagorecFT
-
Dunav 2010
2 - 4Progresul SpartacFT
-
Willingen
1 - 3Sportfreunde SiegenFT
-
Sporting Gijon II
3 - 2Marino de LuancoFT
-
Cornellà
1 - 0Villarreal IIFT
-
Lealtad
1 - 1MosconiaFT
-
La Virgen del Camino
0 - 0Cultural LeonesaFT
-
UCAM Murcia
3 - 0Racing MurciaFT
-
Lokeren-Temse
2 - 2DenderFT
-
Alcoyano
3 - 0EldenseFT
-
Águilas CF
0 - 0Linares DeportivoFT
-
Tropezón
1 - 2BarakaldoFT
-
Türk Gücü Friedberg
3 - 3GonsenheimFT
-
SF Baumberg
5 - 3SC Germania ReusrathFT
-
Albacete
0 - 1IntercityFT
-
CDFC La Calzada
0 - 2Racing RiojaFT
-
Gimnàstic Tarragona
4 - 1Levante IIFT
-
Laredo
0 - 0CD Vitoria-
-
Don Álvaro
2 - 3MeridaFT
-
Córdoba
4 - 3MarbellaFT
-
Kettering Town
2 - 0BiggleswadeFT