In het Zeemanscafé De Ballentent aan de Oude Veerhaven, waar je volgens kenners de beste gehaktballen van Rotterdam kunt eten, werden de eerste contacten gelegd Peter Epe vastgoedondernemer en hoofdsponsor van Hierden, werd daar afgelopen zomer geďntroduceerd bij Bas van Noortwijk, teammanager van Feyenoord. “Tijdens de Wereldhavendagen gaf ik hem mijn kaartje en tot mijn grote verbazing werd ik een kleine twee maanden geleden teruggebeld. Of Hierden geďnteresseerd was in een oefenwedstrijd in de winterstop. ‘Je overvalt me’, was dan ook mijn eerste reactie, maar het leek me natuurlijk hartstikke leuk”, aldus Epe, die als fervent Feyenoord-supporter zijn favoriete club maar wat graag een keer op sportpark Mheenzicht zou zien acteren.en het is natuurlijk ook geweldig voor de inwoners van dit mooie veluwse dorp met zijn landelijke aanblik, agrarische bedrijven, een rijk geschakeerd verenigingsleven en vele bewaard gebleven tradities, zoals de Veluwse klederdrachten. Het verenigingsleven bloeit in Hierden. Hieruit vloeien jaarlijks terugkerende evenementen voort. Zoals de Veluwade, een driedaags muziek- en sportspektakel en de Boerenmarkt. Verder staat Hierden bekend om z'n chique wijken. Aan het rand van de bossen en de Hierdense beek staan de mooiste villa's. Tot zover de info over de gemeente Hierden ,Want wij komen hier om natuurlijk voor een gezellige voetbal middag.















Helaas ging bij aanvang van de wedstrijd mijn lens naar de ……. Vandaar dat deze keer de foto`s van andere kwaliteit zijn als normaal. Mocht u als sponsor willen optreden voor een nieuwe lens dan zal uw naam in gouden letters op de FR12.nl homepage komen te staan.











Opstelling Feyenoord: Van Dijk (46’ Mulder); Bandjar, Vlaar (46’ Ignjatovic), Hofland, Bahia (46’ Schenkeveld); Landzaat (46’ El Ahmadi), Tomasson (46’ Bruins), Babovic (59’ Fer); Slory (46’ Wijnaldum), Makaay (46’ Castaignos) en Cissé (46’ Biseswar).

















































vv Hierden – Feyenoord 0-7
Scoreverloop:
0-1 26’ Babovic
0-2 38’ Makaay
0-3 50’ Bruins
0-4 56’ Castaignos
0-5 72’ Biseswar
0-6 74’ Castaignos
0-7 80’ Castaignos





























 De inzet van de vele vrijwilligers maakte het deze zonnige middag mogelijk dat de wedstrijd op een zeer goed bespeelbaar veld kon worden afgewerkt . En natuurlijk heeft De grote groep sponsoren van vv Hierden  het mogelijk gemaakt dat Feyenoord a.s vrijdag op trainingskamp kan in Turkije. Tja de ene club verkoopt zijn Honda en wij moeten het hebben van VV Hierden .

Bij deze willen wij van FR12.nl iedereen bedanken voor de medewerking en de geweldige ontvangst. Als jullie het bestuurslid met dat afgrijselijke wit rood witte shirt kunnen lozen dan is deze dag  zeker voor herhaling vatbaar.

Rood-Witte Groeten [FR12] JOHN