'Ik wil bij Feyenoord iets moois opbouwen. Ik sluit niet uit dat ik tien jaar blijf' Babovic moet waarschijnlijk vertrekken bij Feyenoord, maar heeft de ambitie om te blijven
'De keuringsfiets schijnt kapot te zijn, zo hard heeft-ie erop zitten trappen' Mario Been over de fysieke conditie van Auassar (Sportweek)
'Hij heeft het in mijn ogen redelijk gedaan' Bondscoach Bert van Marwijk over Ron Vlaar, die zijn rentree in Oranje maakte (SBS6)
'Ik vind hem een goed ventje' Been sprak met Vitesse-spits Pluim, maar ziet liever een linksbenige middenvelder komen (VI)
'Het had vandaag ook allemaal heel anders kunnen lopen' Mario Been na de gewonnen wedstrijd tegen Gronignen (Feyenoord.nl)
'Ik zou niet tegen Feyenoord willen spelen' Aldus De Guzman tegenover Sportweek
'Bijtekenen? Ik ben duidelijk geweest. Ik wil vertrekken' Jonathan de Guzman herhaalt dat hij zijn contract niet wil verlengen (Algemeen Dagblad)
'Hij heeft alle kwaliteiten, maar hij moet er wel wat mee doen' Mario Been over een 'onzekere' Sekou Cissé (Voetbal International)
'Mag ik even teleurgesteld zijn?' Leo Beenhakker over de Feyenoord directie na het afketsen van de komst van Wanderson
'Een voetbalploeg moet geen wijvenclub worden' Tomasson ambieert een loopbaan als trainer (Feyenoord Magazine)
'Ik hoop dit seizoen nog te kunnen spelen' Dani Fernandez herstelt op dit moment van een ernstige knieblessure (AD Sportwereld)
'Ik heb nog niet het beste van mezelf laten zien' Sekou Cissé blikt terug op zijn eerste half jaar in Rotterdam (Feyenoord.nl)
'Feyenoord spreekt mij meer aan dan Ajax' Jan Wuytens, speler van FC Utrecht, over zijn clubvoorkeur (Voetbal International)
'Ze huilden als kleine baby’s op het veld' Babovic over de spelers van Ajax in de verloren Klassieker (Hand in Hand)
'Wanneer ze straks hier in De Kuip komen, staan ze te trillen op hun benen' Babovic spreekt over de aanstaande Klassieker (Hand in Hand)
'Toen ik mijn overtreding op Engelaar terugzag, werd ik bijna misselijk' Vlaar realiseert zich dat hij af en toe toch nog over de schreef gaat (Voetbal International)
'Luigi is op een leeftijd waarop hij veel wedstrijden moet spelen' Leo Beenhakker over de huidige situatie van Luigi Bruins bij Feyenoord (Feyenoord.nl)
'De clubs creëren chaos en de spelers moeten premies en salaris inleveren' Louis Everard, directeur van de spelersvakbond VVCS (De Telegraaf)
'Ik ga ervan uit dat ik dit seizoen af maak bij Feyenoord' Kevin Hofland over de transfergeruchten rondom zijn persoon (Voetbal International)
'Als Babovic topfit is kan Feyenoord veel plezier aan hem beleven' Jon Dahl Tomasson kijkt vooruit naar het jaar 2010 (Algemeen Dagblad)
Fotoverslag Feyenoord - AZ online
Geschreven op 2010-02-07 om 20:41 | Bekeken: 7388 | Reacties: 50 | Bron: FR12.nl | Foto: OrangePictures.nl

Feyenoord heeft zondag tegen AZ in de slotfase een meer dan verdiend gelijkspel uit handen gegeven. De Rotterdammers, die met 1-1 de rust in waren gegaan, liepen drie minuten voor tijd tegen een nederlaag aan, doordat Hector Moreno uit een hoekschop raak kopte namens de bezoekers. Het enige doelpunt van Feyenoord werd gemaakt door Niklas Moisander, die in eigen doel schoot.

Klik hier om de foto's te bekijken

Gerelateerde berichten
  Fotoverslag promo video Biseswar en Castaignos online (22)  
  Fotoverslag Roda JC - Feyenoord online (27)  
  AFCA maakt weer schade rondom De Kuip (fotoverslag) (160)  
  Voorbereiding op Roda JC verre van ideaal (fotoverslag) (16)  
  Fotoverslag woensdagochtend training online (14)  

Reacties
Reactie geplaatst door knnytjuh op 08-02-10 om 16:36

Die AZ verdediger geeft het zelf toe dus
Reactie geplaatst door FeyenoordFan op 08-02-10 om 16:33

Het was gewoon een penalty hoor. De verdediger van AZ (kom er zo effe niet op) hield Biseswar kort maar vast. Hierdoor trok hij Biseswat naar achter en raakte hij uit balans. Dat is gewoon een penalty. Het is geen been brekende tackle op een speler, maar vasthouden is een penalty.
Reactie geplaatst door ruudje heus op 08-02-10 om 15:24

Heel nederland vind het een penalty maar jij niet kan het ook niet zo zijn dat je biseswar niet graag mag want je vond hem ook niet goed spelen terwijl die in de vi van woensdag gewoon een 7 heeft. Dat cijfer heeft miskoop cisse nog nooit gehaald. Ik had je hoger ingeschat fr pride .
Reactie geplaatst door Frpride op 08-02-10 om 14:32

Vond 't ook geen penalty..
Reactie geplaatst door Aandemuur op 08-02-10 om 13:57

@knnytjuh

Dat was toch zeker geen penalty.

Ik heb het tig keer bekeken, maar heb niet een keer het gevoel gehad, dat er iets inzat dat op een penalty lijkt.
Reactie geplaatst door ruudje heus op 08-02-10 om 13:35

Die joerie lulder komt me ook de strot uit bij studio voetbal. Alleen bij feyenoord wordt gescholden en bij ajax twente geen wanklank en v gelder gaat er lekker in mee. Gelukkig was spartaan en rotterdammer borst bereid om dat even de kop in te drukken.
Reactie geplaatst door ruudje heus op 08-02-10 om 13:30

Babo onze held weer niet gezien lekker wegdoen voegt niks toe flop aankoop. We zijn toch zo kritisch met zijn alle Biseswar niks de cler niks nou dan mag Babo zeker terug naar servie.
Reactie geplaatst door Kevin Vermaat op 08-02-10 om 13:06

Het was trouwens Wernbloom die de 1-1 voor Feyenoord maakte..
Reactie geplaatst door MKF op 08-02-10 om 12:18

@ jack

Die gouden houders voor je sc kreeg je 2 jaar geleden omdat onze club toen 100 jaar bestond.
Reactie geplaatst door knnytjuh op 08-02-10 om 10:35

Eerlijk , ik snap het niet... Als Hazetand van 020 een penalty verdiende gaat dat heel Nederland over en gezeik! Maar Biseswar verdiende dik een penalty en je hoort er niemand over! NIEMAND! :s
Reactie geplaatst door Vatos Locos op 08-02-10 om 08:45

wanneer gaan we klappers kopen voor in de 12de minuut? ik vond die sterretje actie nog wel sfeervol, maar dit soort acties vind ik echt te kinderachtig gewoon hahah! beetje ballonnen de lucht in laten gaan, jeej! dat fr lyrics groepje komt me ook mn strot uit zeg, grote muil hebben maar als ze zelf een lied instarten hoor je 2 en een halve supporter meezingen! met een lied als "jalalala wij gaan lekker winnen" word je toch ook niet serieus genomen?! en dan verwachten dat iedereen dat mee gaat zingen? of als er net een lied is ingezet door vak S, gaan zij OF daarna het zelfde lief inzetten.. OF ze gaan er dwars doorheen zo'n flut lied inzetten.. sfeer of geen sfeer, maar met hun meezingen doet ik niet meer... prima dat je sfeer wilt maken en andere mensen enthousiast wilt maken, maar doe dat niet door zo'n grote muil op te zetten! daar verdien je geen respect mee!
Reactie geplaatst door Feyenoord-4-Ever op 08-02-10 om 07:46

Dit is ook de reden dat ik niet meer naar Studio NOS kijken. Ze zijn gewoon niet objectief. In dat opzicht vind ik voetbal international wel objectief. Die Derksen zegt wel negatieve dingen maar ook positieve dingen over Feyenoord maar ook gewoon bijvoorbeeld over 020. Nu ik gisteren niet heb gekeken kan ik me ook nergens druk om maken. 020 hebben de media,scheids alles mee en nog geen kampioen. Dan ben je wel zielig. Wij hebben alles tegen we worden vierde hahhahahhah
Reactie geplaatst door Ralph-Feyenoord op 08-02-10 om 07:14

Laat ajax maar lekker, lachen vandaag en misschien nog wel wat vaker dit voetbalseizoen, wij lachen als laatste want wij hebben onze doelstelling gehaald (Europees voetbal) en ajax heeft het weer eens niet gehaald om kampioen te worden.

ik had toen toevallig die open dag van 020 op sbs 6 gekeken, en iedereen zei inclusief de trainer ja we worden kampioen. hahaa ik lig nu weer eens dubbel van het lachen xD
Reactie geplaatst door FeyenoordFan op 08-02-10 om 06:51

@ DasjeM

FR12.nl heeft inderdaad een mooi bord op het plein voor De Kuip :).
Reactie geplaatst door DutchKing01 op 08-02-10 om 00:44

Waarom je eigen zo druk maken over wat 020 zegt??
Laat ze lekker janken, en weglopen, hun zijn een ster in he...
Wij zijn een ster in het achter onze club staan, en nooit weg te lopen, wat er ook gebeurd.. Wij zijn er!
Reactie geplaatst door Mitson op 08-02-10 om 00:18

Ja die jood had het over GLAZEN bier enzo. Maare hij maakt het allemaal mooier dan het is en probeert gewoon te zorgen dat er gevolgen komen voor Feyenoord. Boetes etc.
Reactie geplaatst door jordi85 op 08-02-10 om 00:06

Alsof het in de arena anders was..heilig boontje.
Kan me de corners van Gio nog voor me halen bij 020.
En dat middelvingertje van die rijstplukker.
Reactie geplaatst door Zuidzijdeisvanons op 07-02-10 om 23:59

waarom zeide ze nooit iets over biseswar die bij de corner kapot bekogeld werd door de jode met proppe papier enzo

die van de boog had het over sneeuwballe glaze bier enzo pfff
Reactie geplaatst door Zuidzijdeisvanons op 07-02-10 om 23:57

die directeur van ajks was op de radio bij lang de lijn met videoebeelde erbij
die liete ze zien bij studio neus

hij zei dat die het ongelovelijk vond al die spreekkore enzo dat het bijna bedreigend was
en dattie raar vond dat Feyenoord geen excuses had aangebode blabla
1 grote jankverhaal en jack de jood deed er nog een scheppie bovenop
en die hugo borst zei dat Feyenoord met nieuwe stadion de supporters stuk minder kort op de veld moet zette

ze ware weer ff Feyenoord in de slechte daglicht late zette je kijk er dwars doorheen dat joodse onderonsie
je ziet morge wel op voebtalsite van nos
Reactie geplaatst door markfr op 07-02-10 om 23:48

Zuidzijdeisvanons

Wat was er dan mis met ONS publiek,kheb het niet gezien
Reactie geplaatst door Zuidzijdeisvanons op 07-02-10 om 23:46

iemand studio neus gezien?
die directeur van de jode
janke over het feyenoordpubliek
het is bijna bedreiging pffff
volgede keer die van de boog een spreekkoortje geve
vuile janksmoel dat het is
Reactie geplaatst door EmileSteele op 07-02-10 om 22:56

Schitterend verslag weer!!
mooie foto's!
Reactie geplaatst door jack-beekhuizen op 07-02-10 om 22:55

weer een geweldig verslag:D

nog een vraagje:

ik heb een halve seizoenkaart en ik zie mensen met zo goude pas houder lopen waar kan je dat halen?
Reactie geplaatst door DasjeM op 07-02-10 om 22:53

@ Beng

Was niet met de computer bewerkt volgens mij hoor.
Stond aan beide kanten van het bord.
Reactie geplaatst door LoyalAndLoud op 07-02-10 om 22:41

Prima hoor, vak_'k' (?) haha.
Reactie geplaatst door Beng-Rotterdam op 07-02-10 om 22:32

of ben ik nou gek?

ik zie het bord namelijk alleen op de fotoverlsagen
Reactie geplaatst door Beng-Rotterdam op 07-02-10 om 22:32

@ Dasje

haha, dat is met de computer bewerkt joh
Reactie geplaatst door DasjeM op 07-02-10 om 22:21

FR12 mooi verslag weer.

Wat me trouwens opviel was dat er een bord staat op het voorplein met waar feyenoord is, zijn wij : www.fr12.nl
Kom elke thuis wedstrijd maar heb dit nog nooit zien staan, staat het er al lang?
Reactie geplaatst door Vak_K op 07-02-10 om 22:10

Je helpt me even op weg volgende week toch, Loyalandloud? ;)
Reactie geplaatst door LoyalAndLoud op 07-02-10 om 22:08

Oké Jeroen, volgende week allemaal naar Utreg! Helemaal los
Post een reactie!
U moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.