'Ik wil bij Feyenoord iets moois opbouwen. Ik sluit niet uit dat ik tien jaar blijf' Babovic moet waarschijnlijk vertrekken bij Feyenoord, maar heeft de ambitie om te blijven
'De keuringsfiets schijnt kapot te zijn, zo hard heeft-ie erop zitten trappen' Mario Been over de fysieke conditie van Auassar (Sportweek)
'Hij heeft het in mijn ogen redelijk gedaan' Bondscoach Bert van Marwijk over Ron Vlaar, die zijn rentree in Oranje maakte (SBS6)
'Ik vind hem een goed ventje' Been sprak met Vitesse-spits Pluim, maar ziet liever een linksbenige middenvelder komen (VI)
'Het had vandaag ook allemaal heel anders kunnen lopen' Mario Been na de gewonnen wedstrijd tegen Gronignen (Feyenoord.nl)
'Ik zou niet tegen Feyenoord willen spelen' Aldus De Guzman tegenover Sportweek
'Bijtekenen? Ik ben duidelijk geweest. Ik wil vertrekken' Jonathan de Guzman herhaalt dat hij zijn contract niet wil verlengen (Algemeen Dagblad)
'Hij heeft alle kwaliteiten, maar hij moet er wel wat mee doen' Mario Been over een 'onzekere' Sekou Cissé (Voetbal International)
'Mag ik even teleurgesteld zijn?' Leo Beenhakker over de Feyenoord directie na het afketsen van de komst van Wanderson
'Een voetbalploeg moet geen wijvenclub worden' Tomasson ambieert een loopbaan als trainer (Feyenoord Magazine)
'Ik hoop dit seizoen nog te kunnen spelen' Dani Fernandez herstelt op dit moment van een ernstige knieblessure (AD Sportwereld)
'Ik heb nog niet het beste van mezelf laten zien' Sekou Cissé blikt terug op zijn eerste half jaar in Rotterdam (Feyenoord.nl)
'Feyenoord spreekt mij meer aan dan Ajax' Jan Wuytens, speler van FC Utrecht, over zijn clubvoorkeur (Voetbal International)
'Ze huilden als kleine baby’s op het veld' Babovic over de spelers van Ajax in de verloren Klassieker (Hand in Hand)
'Wanneer ze straks hier in De Kuip komen, staan ze te trillen op hun benen' Babovic spreekt over de aanstaande Klassieker (Hand in Hand)
'Toen ik mijn overtreding op Engelaar terugzag, werd ik bijna misselijk' Vlaar realiseert zich dat hij af en toe toch nog over de schreef gaat (Voetbal International)
'Luigi is op een leeftijd waarop hij veel wedstrijden moet spelen' Leo Beenhakker over de huidige situatie van Luigi Bruins bij Feyenoord (Feyenoord.nl)
'De clubs creëren chaos en de spelers moeten premies en salaris inleveren' Louis Everard, directeur van de spelersvakbond VVCS (De Telegraaf)
'Ik ga ervan uit dat ik dit seizoen af maak bij Feyenoord' Kevin Hofland over de transfergeruchten rondom zijn persoon (Voetbal International)
'Als Babovic topfit is kan Feyenoord veel plezier aan hem beleven' Jon Dahl Tomasson kijkt vooruit naar het jaar 2010 (Algemeen Dagblad)
Been woedend: 'Naar de Efteling mogen we wel'
Geschreven op 2010-02-05 om 07:22 | Bekeken: 6780 | Reacties: 19 | Bron: AD.nl | Foto: OrangePictures.nl

Trainer Mario Been van Feyenoord uitte donderdagavond na de zege bij RKC Waalwijk (0-1) zijn grote onvrede over het lege uitvak. 'We mogen hier vlakbij wel met 1000 of 1500 man naar de Efteling zonder combiregeling, maar voor het stadion van RKC hebben onze supporters zo'n combikaart nodig,' bromde de Rotterdamse coach.

'Ik hoop dat de burgemeester van Waalwijk de volgende keer dit niet meer bedenkt.' Been: 'Ik vind het vreselijk zo'n kale tribune. In Waalwijk gebeurt nooit wat met onze fans. Waarom moet de burgemeester dan zo moeilijk doen?'

Uit protest tegen de verplichte combiregeling voor het risicoduel in Waalwijk nam Feyenoord bij RKC geen kaarten af voor het uitvak. De clubleiding had in de afgelopen weken diverse keren een dringend beroep gedaan op de aanhang om niet op eigen gelegenheid naar Waalwijk te gaan. Ruim honderd fans hadden op de zwarte markt toch tickets voor de uitwedstrijd bemachtigd. Zij zaten tussen het thuispubliek in. Er deden zich in het stadion evenwel geen incidenten voor.

Gerelateerde berichten
  Been: 'Komst van Dudek grote onzin' (64)  
  Erwin Mulder binnenkort om de tafel met Beenhakker (29)  
  Been: 'Te lang een wedstrijd gelaten' (24)  
  Been vindt uitspraken Van Marwijk vreemd (21)  
  Been heel blij met mogelijke komst Auassar (37)  
Meer informatie over
  Mario Been

Reacties
Reactie geplaatst door Remmmco13 op 05-02-10 om 14:34

Respect voor de supporters en voor Mario.
Wat heeft RKC hier nu aan, ze hebben minder geld; geen punten; slechte naam.
Reactie geplaatst door onbekend op 05-02-10 om 13:52

@mavvin
zat ook in JJ man. overdreven veel ME daar idd
Reactie geplaatst door mavvin op 05-02-10 om 13:37

http://94.100.122.16/863750001-863800000/863793701-863793800/863793748_6_1TNk.jpeg

kijk zelf maar:)
Reactie geplaatst door Lern94 op 05-02-10 om 13:35

was leuk sfeertje..!
haha..

alleen toen we het vak uitliepen stond er een muur van minstens 200 man ME.
joden!
Reactie geplaatst door mavvin op 05-02-10 om 13:30

controle viel behoorlijk tegen moet ik zeggen!
grote bek van rkc maar viel alles mee! .. JJ was top!
Reactie geplaatst door Rdam op 05-02-10 om 11:18

Hoe zijn jullie binnen gekomen, er zo toch volop controle zijn etc? Wel respect, heb genoten voor de tv van jullie !!
Reactie geplaatst door JÓZSEF4EVER op 05-02-10 om 11:13

JJ was inderdaad gezellig. Ik denk dat er een stuk of 200 feyenoorders waren, in ieder geval die geluid maakten.
Reactie geplaatst door mavvin op 05-02-10 om 10:29

Ik ben geweest, er waren gewoon 400 a 500 feyenoorders aanbezig:D en inderdaad erg zielig want ook ik heb ze niet gehoord!
Reactie geplaatst door [FR]-H op 05-02-10 om 10:22

idd respect voor de mensen die we meer hoorden dan die ventjes uit waalwijk zelf! heerlijke reactie ook van mario! volgend jaar is er waarschijnlijk toch geen waalwijk meer, bij degradatie zou de gemeente namelijk toch niet steunen..
Reactie geplaatst door prono op 05-02-10 om 09:35

respect voor de mensen die geweest zijn. was leuk om feyenoorders te horen op tv, ondanks dat het bezoekersvak leeg was. ik heb die 100 man meer gehoord als de supporters van de thuisclub!
Reactie geplaatst door siland055 op 05-02-10 om 09:25

wij moesten weer terug naar Apeldoorn Grrrrrr:@
Reactie geplaatst door fr-michael op 05-02-10 om 09:25

toch was het een lekker sfeertje in van JJ
Reactie geplaatst door Marian op 05-02-10 om 09:19

In Engeland, Spanje en Duitsland zitten de supporters gewoon door elkaar, hysterisch gedoe hier in Nederland.
Reactie geplaatst door FR4ever_Winssen op 05-02-10 om 09:01

Waalwijk jodenclub! Ik zat bij de cornervlag, hele vak zat vol met Feyenoorders...

We love you Feyenoord we do!
Reactie geplaatst door marnixfeyenoord op 05-02-10 om 08:54

volgend jaar wss cambuur/de graafschap/go ahead uit. lijkt me zowieso leuker:P
Reactie geplaatst door jimmy0180 op 05-02-10 om 08:48

volgende keer?
Reactie geplaatst door Reinbo op 05-02-10 om 08:40

Ach volgend jaar is RKC toch failliet, hoef je er ook niet meer heen.....
Reactie geplaatst door markfr op 05-02-10 om 08:39

Rkc heeft denk ik genoeg geld,dat ze dit zich kunnen permiteren,geen feyenoord supporters.
Reactie geplaatst door FRmichaelRR op 05-02-10 om 07:26

ze kennen het wel :p


Post een reactie!
U moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.