Vastgoedhandelaar wil Guidetti schenken aan Feyenoord

Vastgoedhandelaar wil Guidetti schenken aan Feyenoord

Een constructie waarbij John Guidetti als schenking eigendom wordt van Feyenoord. Dat is het plan dat een Rotterdamse vastgoedhandelaar onlangs presenteerde aan technisch directeur Martin van Geel, zo schrijft het Algemeen Dagblad.

Diverse zakenmensen zouden zich moeten verenigen om de koopsom van de nog steeds immens populaire Guidetti op tafel te krijgen. Het plan staat nog in de kinderschoenen, maar ook Van Geel wil het idee van de goedwillende vermogende supporter niet meteen afschieten.

'Het is de vraag of dat allemaal op die manier kan en mag', zegt de technisch directeur erover. 'Maar we gooien dat initiatief zeker niet weg. We houden het in ons achterhoofd.'

Plaats reactie
666

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties