Behalve voor de diverse spelers van Feyenoord lijkt er nu ook belangstelling voor succestrainer Ronald Koeman op gang te komen. Manchester City zou hem op de shortlist hebben staan als opvolger van Roberto Mancini. Bij The Citizens is Aitor 'Txiki' Begiristain werkzaam als technisch directeur. Met hem speelde Koeman in de jaren negentig samen bij FC Barcelona.
Koeman: 'Spelers die zich tot international ontwikkelen komen in de belangstelling te staan en dan is het logisch dat een trainer ook een keer wordt genoemd. Behalve dát, kan ik verder niks over zeggen, omdat ik er simpelweg niks van weet.' Veel belangstelling is er ook voor de internationals Stefan de Vrij, Jordy Clasie, Bruno Martins Indi en Daryl Janmaat.
Plaats reactie
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties