Ekramy en Ghaly niet overleden bij rellen in Egypte

Ekramy en Ghaly niet overleden bij rellen in Egypte

Sherif Ekramy (foto) en Hossam Ghaly zijn niet omgekomen bij de rellen die plaatsvonden na afloop van het duel tussen Al-Masry en Al-Ahly. Het gerucht circuleerde dat de voormalig doelman en middenvelder van Feyenoord, die tegenwoordig onder contract staan bij Al-Ahly, waren gedood bij de veldinvasie. Ongeveer duizend mensen bestormden na de wedstrijd het veld en volgens internationale media zijn er meer dan zeventig doden gevallen.

Ekramy en Ghaly schijnen wel klappen te hebben opgelopen maar verkeren buiten levensgevaar, zo meldt Feyenoord perschef Gido Vader. Ekramy stond tussen 2005 en 2008 onder contract bij de Stadionclub. Zijn landgenoot Ghaly droeg tussen 2003 en 2006 het shirt van de Rotterdammers. Beide spelers wisten nooit een vaste waarde te worden in De Kuip.

Plaats reactie
666

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties